Zdeněk Chytra poskytuje Ivaně Schneiderové a jejímu spolku dezinformace, zatímco ona jemu “propůjčí” účastníky demonstrací

Jiří Černohorský se Zdeňkem Chytrou doslova obkreslují okraje dezinformační a radikální scény. Pokračují s rudohnědou tématikou v naději, že se snad na smradlavou návnadu chytí co největší množství zájemců. Rusko je otcem i matkou všeho slovanstva, rozpad Československa byl nezákonný a skalními nepřáteli dokonalého vlastence není nikdo jiný, než zlořádný Západ, migranti, uprchlíci, homosexuálové a v neposlední řadě také muslimové, které oba dva samozvaní vůdci stálé patnáctky fanoušků viděli leda tak v televizi během večerních zpráv.

Kdyby nebylo Facebooku, Černohorský s Chytrou by neměli prostor ke svému virtuálnímu plenění slušnosti a Spolek Čest, Svoboda, Respekt by možná neexistoval. Virtualita je prostředím, díky kterému si oba dva v článku jmenovaní mohou hrát na pseudovlastence s lajky a příznivci navrchu, i když realita jasně ukazuje, že radikální scéna o muže bez vlasů a ukřičence kdysi demonstrujícímu a promlouvajícímu na demonstraci Dělnické mládeže nestojí.

Jiří Černohorský sebe sama vybízí ke křiku do prázdna, zkouší nový a ještě novější způsob na reálné zviditelnění, když žádosti v minulosti o finanční příspěvky nevyšly, ale ani to není k ničemu. Počet přítomných se na demonstraci snižoval, demonstrace s megafonem před tureckou ambasádou byla propadákem, a tak se Chytra dříve, Černohorský později přidávají na ochranu “Tradiční rodiny”….na Chytrově účtu se objevují live streamy na téma Istanbulské úmluvy a úsměvná dvojice Černohorský – Chytra hledají nové uplatnění, se kterým by mohli oslovit lépe a dokonaleji českou radikální a dezinformační scénu.

Když muslimové s uprchlíky nezabrali, tak snad dopomůže radikálova devalvace “tradiční rodiny”. Ivana Schneiderová jí na veřejnosti zastupovaný zapsaný spolek Tradiční rodina se klidně “otře” o krajní pravici a vůbec jí to nevadí, protože jinak by s Černohorským a Chytrou nešla na Hrad pozorovat udělování vyznamenání a pozdější večírek, na kterém se s oběma dvěma také následně vyfotila.

Zdroj: Facebook

Tohle bližší přátelství ukřičenému xenofobovi z auta vyhovuje, protože se okrajová záležitost patnácti ze setkání promíchá s nadšenci celkem groteskních představ o tom, jak by měla tradiční rodina vypadat. Na setkáních jsou k vidění děti, ze začátku přijde třeba i stovka účastníků, aby se později na společném setkání všechno smrsklo na nějakých čtyřicet zbylých a později jen ani ne patnáctku pochodujících a doprovázejících Černohorského, Chytru i Schneiderovou na Hrad na onu slavnou akci, s níž se ve formě pozvánky bývalý tesař pochlubil na facebookovém profilu.

Zdroj: online vysílání z Facebooku

Online vysílání prokremelsky vystupující televize Raptor TV ukazuje v celé nahotě prostotu radikalismu. Prominenti neoficiálního slepence radikálů, Holešovské výzvy, se střetávají, tedy do doby, než se zase rozhádají…Zdeněk Chytra homofobně přichucené a lží, manipulacemi přikyselené povídání o “Manželství pro všechny” může přednášet i jinde, než na srazech DSSS, Bartošovy Národní demokracie.

Ivana Schneiderová je oddanou členkou SPD, za kterou z 20. místa kandidovala do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Volební kolečko skončilo neúspěchem, přesto všechno je tato žena také asistentkou espéďáckého poslance Pavla Jelínka. Facebookový profil Ivany Schneiderové nakrásno ukazuje, že tato žena nemá daleko ke konspiračním teoriím nejrůznějšího rázu. Proto možná do roku 2015 veřejnosti neznámé ženě nevadí z databanky stažená holčička na dokumentech hejtujících Istanbulskou úmluvu, o které si espďácká fanynka nemyslí nic hezkého. Kdyby možná Ivaně Schneiderové před lety manžel neoznámil, že se cítí být více ženou než mužem, možná by espéďačka nezaložila zapsaný spolek Tradiční rodina a možná by nebyla tak háklivá na gender tématiku.

Zdroj: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/tradicni-rodinu-haji-fanynka-spd-ktera-povazuje-spornou-umlu/r~0c8ff1e4e28e11e8b7c1ac1f6b220ee8/

Není proto divu, že výmysly, faktografické zkreslování a pověsti jedna babka povídala nejsou na překážku. Dříve na Facebooku založená občanská neformální iniciativa Tradiční rodina přeměněná v současnosti na zapsaný spolek použije pro hejty na Istanbulskou úmluvu petiční stánek, Zdeněk Chytra dostává prostor na rozšiřování lží v trikotu Tradiční rodiny…a kdo by o to stál, může na webovkách zapsaného spolku Tradiční rodina sledovat video s Chytrou z adresy pochybného zdroje, kde pravdu v mnoha článcích nenajdete, i kdybyste se rozkrájeli.

Dezinformační scéna dostává své. Schneiderová má k dispozici lži s polopravdami o Istanbulské úmluvě, Chytra s Černohorským se mohou cítit šťastnými, že projednou jsou důležitými a třeba prezidentskou etudu využijí k hrátkám na vyšší vliv, když Chytra sepíše sebrané spisy o tom, proč je Istanbulská úmluva špatná a předá je prezidentu republiky Miloši Zemanovi, na jehož podporu ještě předtím Černohorský na Hradčanském náměstí přečte před patnáctkou přítomných otevřený dopis plný podpory a podpisy Zemanových nadšenců.

Jak úsměvné, doslova tragikomické…je to asi tak stejně vypovídající, jako když si Chytra s Černohorským myslí, že mají přístup do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, když mají v několika osobách blízko k Okamurově SPD. Ono nakonec není ani jisté, zda k předání nějaké radikálovy analýzy prezidentu republiky ve skutečnosti došlo. A i kdyby, nikde nejsou žádné záruky, že se jí bude “Putinova děvečka” zabývat. Je to pouze divadlo podobné třeba tomu, jak Černohorský podával trestní oznámení a zbylo mu jen číslo jednací.

Na okamžik se přiláká pozornost, aby stejně později oči zvědavců zamířily někam jinam po neúspěšném snažení nějakých xenofobních plkalů beroucích si nyní na paškál manželství pro všechny a neziskovou organizaci Jsme fér, kterou už nyní radikálové viní z banů účtů xenofobů…

Snad byste naivně nečekali, že radikál přizná, proč mu Facebook zablokoval účet…ideová mašírka je obsažena v útocích na manželství stejnopohlavních párů a stejná kaše nesmyslů se nachází taktéž v tvrzení hračičků na podporu tradiční rodiny. Víte, ono je tak trošku tragikomické, když někdo, kdo má dluhy, podle některých tvrzení rodinné potíže začne hovořit o tradiční rodině, jako kdyby tradiční nebylo nic jiného, než rozvod a podivné vztahy bývalých manželů…ve zkratce řečeno, tradiční rodina je radikálův fetiš, který někteří využijí k hrátkám na vůdce rudohnědých, na internetu se vyskytujících, avšak v realitě ostýchavých mas nevzdělaných a nevědomých.