Je hezké, když si xenofobové uvědomují, že Svobodné rádio rozšiřuje fake news

12. října 2019 krajně pravicové, populismem a xenofobní nenávistí prosáklé obývákové internetové Svobodné rádio Kapala, Zikmundové a Dukáta zorganizovalo setkání ve Velké Dobré. Mohli jste si o tom přečíst článek na Demokrazikonu.cz.

Byla to vskutku prapodivná podívaná, u které se určitě nejednomu demokratovi zvedl žaludek vzhůru nad hloupými proslovy a ještě trapnějšími poznámkami poněkud ubohých loutek radikální scény, kde si SPD s Tomio Okamurou na internetových vlnách početně omezených posluchačů tu tam hraje na prostředníka mezi tím vším.

Zabývat se více tímto setkáním určitě nemá žádný smysl, snad jen slova krajně pravicového Zdeňka Chytry spolupracujícího s německou Alternativou pro Německo působila poněkud komicky.

Hejtr na poli homofobních komentářů a rozšiřovač nepravd o Istanbulské úmluvě si odskočil od raptorácké kamery, aby přítomným sdělil své obavy o boji Evropské unie proti rozšiřovatelům hoaxů, účelových fake news jdoucích na ruku zahraničním zájmům Ruské federace…jak dojemné…alespoň doslova v přímém přenosu vidíte, čeho všeho si fobik ze sociálních sítí všímá, když sleduje projevy z Evropského parlamentu. Uslyší o boji proti fake news, aby si téměř okamžitě se slovy političky Jourové spojil obývákové rádijko, kde čas od času rozšiřuje své fabulace, nenávisti a útoky na tu, či onu minoritu, mezinárodní instituci…to jasně ukazuje, že si samotní radikálové jsou skálopevně jisti, čemu se “propůjčují”.

Výbor bojující proti fake news je nepřítelem, hrobařem Svobodného rádia, protože to má na fake news založenou svou částečnou existenci a nejen Zdeněk Chytra to velmi dobře ví a “jejich alternativní média” chce ochraňovat, starat se o ně a podporovat je, protože Svobodné rádio slouží jako zkratka k radikální Okamurově Svobodě a přímé demokracii a dalším extrémistickým politickým subjektům, ke kterým by se Chytra se svými společníky kvůli malým účastem na jimi organizovanými demonstracemi nikdy nedostal a hra na xenofoby, kterým naslouchají politici by byla věcí nemožnou. Proto ultranacionalisté opustí kameru fake news a mnohdy prokremelsky vyjadřujícího se obývákového rádia, aby sami za vlastní osobu poděkovali a prohlásili věrnost těm, kvůli kterým si mohli hrát na ultranacionální aktivisty rudohnědých ideí.