Jiří Černohorský opakovaně strhl plachtu ze sochy Koněva, zatímco má v životopise zkušenost se sedmi exekucemi a při té poslední dlužil více jak 143 000 korun

Jiří Černohorský, tak jako mnoho dalších prokremelských štváčů využil neuvážený krok radnice Prahy 6, když jako jeden z prvních strhl ze sochy Koněva plachtu za patřičného řevu, kterým je fobik z taxiku na sociálních sítích především znám.

Předtím na sociálních sítích sesílané hejty na homosexuály, pedofily nevyšly, a tak je k mání kratičký čas na malé radosti přicházející z tábora ideově rudohnědých přátel, kteří o činu předsedy Spolku Čest, Svoboda, Respekt básní jako o hrdinském eposu hodném stoprocentního vlastence, i když chuligánský čin s nožíkem v ruce s opravdovým vlastenectvím nemá nic společného.

Ale to afektovanému proputinovskému mužíčkovi těžko vysvětlíte, protože je tu týden, dva radostí z jednotlivých zmínek v okolí, na konci možná uzavřený případnými postihy za několikanásobně páchané přestupky.

Potom nastane období shánění finančních prostředků za projevy prokremelského vlastenectví prokládané okamžiky proslovů do kamer přítomné české variace Sputniku, s jehož šéfredaktorem si Jiří Černohorský podle svých slov dostatečně potykal.

Shánět finanční prostředky, to může být pro Jiřího Černohorského poměrně složitá věc už jen pro jednotlivé exekuce, které proti ultranacionálovi byly zahájeny. A je to vskutku dlouhé čtení o sedmi exekucích sahajících také do roku 2019, jak ukazuje následující výpis.

Exekuční story v životě uječeného radikála zahajujícího svou pseudovlasteneckou činnost na demonstraci Dělnické mládeže před několika lety není jen událostí minulosti, ale dlouhým příběhem, kdy nové exekuční “příhody” vznikají v první polovině roku 2019.

Některé exekuce vznikly v roce 2009, jiné jsou novějšího charakteru…až si chtě nechtě vzpomenete na otřepané, možná v případě pana Černohorského neexistující klišé o dlužníkovi, který velmi dobře ví, že je v háji, ale neexistující meta politické kariéry, pozice na vrcholku radikální scény by mohla vytrhnout palčivý trn exekuce z paty, pokud by se našlo dostatek oveček ochotných podpořit človíčka z internetového videa.

Když to před zhruba dvěma lety nevyšlo s žádostí o milion a volební klání do Parlamentu České republiky neskončilo podle tajných přání, přišel Jiří Černohorský na světlo světa s dalším rádoby politickým projektem poté, co na účet Aliance národních sil ze spolkového účtu Čest, Svoboda, Respekt vložil částku 14 000 korun a kandidoval za toto uskupení jako lídr do eurovoleb. Jiří Černohorský v dnes již smazaném videu divákům sděluje, že nejde do europarlamentu kvůli funkcím a dvě třetiny svého europoslaneckého platu by rozdal na sociální projekty “potřebným”…až tak nějak kecka z obýváku pozapomněl na exekuce, na které by v případě výhry ve volbách musel přispívat i ze svého poslaneckého platu.

To ovšem průměrní fanoušci Černohorského profilu netuší, případně nevědí, nepovažují za důležité, a tak hra může pokračovat dál. V tu dobu, tedy krátce před ní, 6. července 2018 muž z videa na exekuci dlužil  10 450 korun, přesto ze spolkových peněz přispěl Alianci národních sil na úhradu poplatků nutných pro podání patřičných eurokandidátek. To je přinejmenším zajímavé.

Lídr Aliance národních sil chtěl být europoslancem, ale krátce několik měsíců předtím nebyl schopen zaplatit nevelkou částku ve výši 10 450 korun?

Nicméně ani zde eurovolební sen nevyšel, a tak o několik měsíců později se stejný človíček může jako malé děcko těšit z fotek ze strhávání plachty, kdy se na místě sešli jak stoupenci Vandasovy DSSS, kremlofilové, komunisté, čeští neofašisté s dalšími odpůrci strhávání, zakrývání symbolů, na kterých třeskutě stojí trapné čecháčkovství podrážející nohy opravdovému vlastenectví.

Pojďme se podívat na dvě prozatím poslední exekuce vedené vůči Jiřímu Černohorském. Tato vznikla 21. března 2019 a proruský ultranacionál zde dluží částku ve výši 37 670,68 Kč. Soudním exekutorem je v této věci Igor Olma a neméně zajímavým je poslední řádek “Celkem exekucí vymáháno k 21.3.2019”, ta částka rozhodně není malá. Jedná se o 62 559,61 korun, které Jiří Černohorský ke stanovenému dni doposud nezaplatil.

Aby toho nebylo málo, Jiří Černohorský ve své zatím poslední exekuci z 1. dubna 2019 dluží částku ve výši 143 743,58 Kč. To je panečku obrovská suma vymáhaná exekutorem Janem Krejstou.

Pseudovlastenec s podivným tričkem a ještě podivnějšími lidmi v okolí si hraje na vlastence, zatímco evidentně není schopen hradit své závazky, jejichž poslední částky rozhodně nejsou jen o několika tisících korunách. Chtějte potom po takovém člověku zaplacení nějakých pokut za nepřiměřené chování…to zase bude vymlouvání a láteření na demokracii, proseb na sociálních sítích, až možná i tato záležitost skončí v dalším exekučním konání.

Kdyby se Jiří Černohorský hledající záminku k veřejné prezentaci a popularizaci své vlastní osoby mezi radikály raději věnoval svým finančním závazkům, určitě by neměl čas na nějaké tělocvičné kreace na lešení, případně povídačky před optikou Raptor TV, nebo dokonce prokremelského Sputniku, který za něj veškeré finanční závazky rozhodně neuhradí. Inu, každý je svého štěstí strůjcem. Někdo má několik exekucí v životopisných análech, zatímco opravdový vlastenec by se k takovému způsobu života neuchýlil, protože věk dospělosti je mimo jiné také o zodpovědnosti za své jednání, do kterého bezpochyby patří úhrada všech finančních závazků, které člověk má.