Okamura homofobními výkřiky útočí na Prague Pride, přitom v minulosti mu stejný festival LGBTQ komunity nevadil

Prague Pride vyvolává v prokremelských dušičkách s rasistickým srdíčkem uvnitř rudohnědé duše záchvat homofobie mylně se domnívající, že pochodující příznivci svobody a lidských práv společně s představiteli LGBTQ komunity usilují o zánik tradiční rodiny, jako kdyby každý homosexuál na začátku srpna klepal na dveře nacionalistů s kufrem a žádankou v ruce na zničení jinak spokojeného a zaručeně harmonického manželství heterosexuálního bílého muže jinak zažívajícího orgasmus nad pozurážením minorit na sociálních sítích.

Jeden hejt s homofobní rétorikou střídá další, zatímco homofobové prohledávají fotografie minulých ročníků, aby některou z nich vystavili na svém facebookovém profilu jako zdárný příklad toho, proč by Prague Pride neměla za podpory magistrátu být. Neonacisté potácející se v nezájmu kašlou na komické demonstrace na Kozí ulici, domlouvají se na individuálním pokřikování na průvod pochodující Prahou 10. srpna 2019, aby ve stejný okamžik homofobní kolorit dobarvil Tomio Okamura dalšími nenávistmi, až to vypadá, jako kdyby tokijský rodák s moravskou maminkou sám pochyboval o své sexuální orientaci.

Zdroj: FB stránka Tomio Okamura – SPD

Sáhodlouhý Okamurův příspěvek je směsicí tradičního ultranacionálního skřehotání tak nějak pravidelně se objevujícího v odpornostech Svobody a přímé demokracie. Když už se nabízí příležitost k homosexuálním výkřikům, propojí se tyto trapnosti homofobie ideově nahnědlou islamofobií, aby si průměrně nevzdělaný absolvent univerzity života připadal při čtení Okamurových výpotků jako dokonalý vlastenec nacházející pochopení s podporou v náručí SPD…a o to jde obchodníkům se zlem především.

Přitom, kdybyste se podívali sedm let dozadu, našli byste na těch internetech docela zajímavý rozhovor Tomia Okamury na téma Prague Pride, kdy se v lednu 2012 předseda SPD vyjadřuje o akci duhových barev úplně jinak, přestože i tenkrát rok předtím, v období prvního ročníku Prague Pride vyjádřili podporu této akci také osobní účastí tehdejší velvyslanci USA, Nizozemského království, Estonské republiky společně se zástupci velvyslanectví Velké Británie a Kanady.

Kritika ideového zapojení zahraničí není na překážku…trapná slovíčka o homosexualismu se neobjevují a čtenáři na Lui.cz se mimo jiné od Tomia Okamury dozvídají “Mě Prague Pride nevadí“.

Zdroj:
https://www.lui.cz/co-se-deje/item/663-rozhovor-tomio-okamura?fbclid=IwAR2_m1F5sG1v1IaDwMwzuVw37n1eUNmCbrcC-5xVdHhsUwiYMU7gt-4_ph4

Tehdy se ještě Tomio Okamura necítil jako Čech, ale jako Moravák po mamince, a dokonce současného kecala ze Sněmovny neurazilo, když dostával od homosexuálů nabídky na seznámení, protože se podílel na křtu cestovního kalendáře pro homosexuály.

Zdroj:
https://www.lui.cz/co-se-deje/item/663-rozhovor-tomio-okamura?fbclid=IwAR2_m1F5sG1v1IaDwMwzuVw37n1eUNmCbrcC-5xVdHhsUwiYMU7gt-4_ph4

To je ale panečku obvrovský názorový veletoč, který bývalý mluvčí cestovních kanceláří a neúspěšný prezidentský kandidát předvádí. Před zhruba sedmi lety dokonce Tomio Okamura říká: ” I gay turismus by se určitě měl podchytit“, zatímco dnes by určitě účelově tvrdil něco úplně jiného o tom, jak homosexualismus ničí tradiční hodnoty a je třeba proti němu demonstrovat, protože jinak je ohrožena tradice bílého heterosexuálního muže v srpnu křepčícího na polorozbořeném zámku kdesi v Sedlčanech.

Zdroj:
https://www.lui.cz/co-se-deje/item/663-rozhovor-tomio-okamura?fbclid=IwAR2_m1F5sG1v1IaDwMwzuVw37n1eUNmCbrcC-5xVdHhsUwiYMU7gt-4_ph4

Právě na těchto střípcích minulosti je nakrásno vidět účelovost Okamurova jednání, kdy ještě v roce 2012 současný předseda rudohnědé SPD nepotřeboval ke svému byznysu podporovat nenávist s ultranacionalismem, a tak v médiích hovořil ve jménu lidských práv a myšlení každého normálně přemýšlejícího demokrata, kdy není možné ostrakizovat třeba komunitu homosexuálů, protože takové nenávistné jednání nepřineslo Okamurovi z roku 2012 finanční i další jiné výhody lákající naivky univerzity života na výroky hodné hlupáků.

Zkrátka být gay-friendly není pro Tomia Okamuru ekonomicko – společensky výhodné, a tak veřejnost má v této osobě další veteš nejen homofobních, ale také rasistických hlášek popírajících například holokaust Romů s dalšími útoky na další představitele minorit.