Národní obroda se vykašlala na Kozí ulici, aby v počtu deseti lidí na jiném místě zakřičela do prázdna několik hesel proti pochodu Prague Pride

Extrémistům kolem Národní obrody, z nichž někteří rádi citují slova Adolfa Hitlera na svolaných demonstracích to zase nevyšlo. V rámci nezájmu radikální scény se vlaječkáři vykašlali na oznamování a konání protiakcí na Kozí ulici, aby se následně v počtu zhruba deseti kousků pokusili v úsměvném složení o proniknutí do ulicí procházejícího pochodu Prague Pride.

Ukryti za skupinkou lidí v bílém, obehnáni policií si fanatici bílého světa plného bílých dnů a bílé rasy alespoň zakřičeli, postáli s vlaječkou na zádech, vytvořili několik nápisů na tváři, aby následně konečnou tečkou za nevlasteneckým snažením zůstala návštěva některé z hospůdek, kde se skupinka xenofobů může konečně navzájem poklepat na ramena za zásluhy v Revoluční ulici.

PRAGUE PRIDE 2019

Každoročně na Prague Pride před pomníkem sv. Václava protestuje banda klerofašistů, tento rok měli posilu z Dělnické mládeže. Na dalším protestu v revoluční ulici probíhal nenahlášený protest neonacisty Pavla Matějného a jeho spolkem Národní obroda, který plánoval průvod PP "zablokovat".

Zveřejnil(a) Proti projevům nenávisti dne Sobota 10. srpna 2019

Byla to vskutku tragikomicky úsměvná podívaná, při které bylo na výsost jasné, že skupinka ukřičenců a na místě poskakujících individuí nemá na víc, než na zanadávání si na Facebooku a několik selfíček s duhovými vlaječkami za zády. A je to dobře, demokracie takové bytůstky nepotřebuje a čecháčkovské pseudospolky velmi dobře vědí, že to s nimi nevyhrají, zvláště když v ovzduší visí ochota citovat pohlaváry nacistického Německa, ke kterým se mnozí blížili číslicí 88 na hrudi. Matějný přišel o klubový praporek, když mu ho policista sroloval, vzduchem se nesly klasické pokřiky typu “hahaha Antifa, devianti, úchylové” a mnoho dalších klasických nadávek běžných u demonstračních projevů neonacistické a radikální scény.

Dokonce nechybělo pózování v tričku s whitetrash obsahem tak trošku ukrytým za bombrem….

jen je na celém výjevu smutné, že se děj odehrává přímo přede očima policisty, který věci přihlíží a nijak nezakročí, přestože tričko vyvolává rasovou nenávist, propaguje bělošský supremacismus, což rozhodně odporuje paragrafům zákona.

Michal Moravec v apartní kšiltovce s ještě výživnější bundičkou z Nezávislých nacionalistů si dal nedávno přestávku od ježdění německými vlaky poblíž českých hranic, a tak se mohl konečně věnovat fotografování a natáčení milovníků duhy, rovných práv i odpůrců rasismu, což se určitě v mysli krajně pravicového radikála nevyrovná “krásám” Berchstegadenu – místa, kde bývalo Hitlerovo Orlí místo, do kterého Frieselová, Matějná s Matějným a dalšími společníky nedávno zavítala.

Matějný postával s praporem svého spolku a nově také politického hnutí v černém “klubovém” trikotu s khaki kalhotami,

zatímco se známé tvářičky z demonstrace SPD pustily do emočního divadélka s nápisy na obličejích. Zřejmě šlo o nějaké okultní mantry dodávající dvojici více sil, schopností a blízkosti k některému z pohanských bohů. Inu, rudou nikdy nic nezkazíš, když už nemůžeš a policisté, těžkooděnci počínaje, tě nenechají vyříkat si to pěstně s homosexuály a představiteli bisexuální, transgender komunity.

A pak ať tyto bytosti něco vykládají o nevkusu účastníků Prague Pride pochodu. Rudá pod očima, rudé slzy a hnědě zasmrádlé názory…to je panečku úžasný mix zakončený Frieselovou v apartní černé, až by si nějaký perverzemi obdařený naivka mohl mylně myslet, že si tato žena s tikem v rukou při ortelácké Mešitě odběhla na Revoluční ulici z nějakého sado-maso klubu.

Prozatím se na sociálních sítích mlčí…určitě se popíjí, aby se v alkoholovém opojení nalezla alespoň jedna jediná maličkost, podle které by si Národní obroda mohla připadat, že stála v první řadě, jak ještě ráno proklamovala.