Bastlovy představy přinášejí rasismus s paragrafy vytěsňující nebílé na okraj společnosti

Dominika Bastla není složité nalézt na krajně pravicových demonstracích, kremlofilních xenofobů, nebo obyčejných tragikomických hračičků vytvářejících z rasismu, homofobie a náboženské nenávisti čistou esenci toho skutečného a zaručeně pravověrného vlastenectví.

Mladík s nepřehlédnutelným kukučem nechybí na sešlostech ukřičeného radikála Jiřího Černohorského, Vandasovy Dělnické strany sociální spravedlnosti, nebo internetových radikálů hrajících si na mladé Nezávislé nacionalisty, i když o mládí některých by se dalo s úspěchem pochybovat. S páskou na paži možná svět vypadá nádherněji, frustrace z nespokojenosti ze sebe sama zalezou do kouta, a tak se nemladý Dominik přidává k osůbkám známým z ultranacionalistické scény, se kterými hodlá jako statečný vlastenec jezdit v německých vlacích při českých hranicích…zkrátka, boj o lulice si žádá své. – třeba hry na obnovené nedělnické hlídky, protože na zpátečnické manýry soudem zakázané Dělnické strany je možné přilákat nerozhodné dušičky cupitající mezi Národní demokracií, Okamurovou SPD, Matějného Národní obrodou, Dělnickou mládeží a jednotlivých béček, céček domácí radikální scény.

Zatímco na Facebooku naleznete Dominika Bastla na účtu s nickem Adam Bastýř, na ruském vKontaktě tento muž vystupuje pod svým vlastním jménem s poměrně radikálnější rétorikou dávající nepokrytě najevo názorové nahnědnutí, tu tam vykukující z nepříliš sledovaného kanálu na americkém Youtubu, kde mezi poslední záběry najdete snímek z trapnoakce Národní obrody pokřikující na pochod Prague Pride košilatá hesla homofobních předsudků…ale ony ani ty Bastlovy názory nejsou o nic lepší už jenom proto, že značná část nevlastenců točících se kolem Vandase vyznává kult “kultury” bílého muže ohroženého genocidou páchanou uprchlíky, muslimy, homosexuály, nebo kýmkoli, kdo má jinou, než bílou barvu pleti.

Například takový Dominik Bastl by býval rád, kdyby v Česku existoval ústavní zákon na ochranu “bílé domorodé rasy” před multikulturní degenerací a zánikem. Je to takový ten vlhký sen xenofoba, podle kterého by v domácích luzích a hájích vznikl apartheidní systém v mnoha bodech podobný nacistickým zákonům na ochranu čistoty náckovy krve.

Zdroj: https://vk.com/wall436662744_3708

V šesti paragrafech se množí zákazy na sňatky mezi bílými, nebílými…ruší se taková manželství, je zakázán sex mezi bílými a nebílými, aby následně ti s nebílou barvou kůže byli vykázáni ze zaměstnání a firem vlastněných bělochy…no řekněte sami, neříká vám to něco jako třeba soubor Norimberských zákonů vykazujících Žida na okraj společnosti, aby později ten Žid mohl být zlikvidován v továrně na smrt?

Kdyby na Dominiku Bastlovi záleželo, byl by dokonalým systémem rasismus zakazující jakoukoli formu poskytování azylu…to je velmi smutný pohled na ultranacionalistický obrázek společnosti nevlasteneckého mámení, ve jménu kterého jsou Romové označováni za “cikánské parazity” a členové nedělnických hlídek za vlastence, jejichž údajné zbití je důvodem k násilným protiakcím.

Zdroj: https://vk.com/wall436662744_3578

Hlavně to všechno napsat velkými písmeny, aby byla na první dobrou viditelná naštvanost a odhodlanost…nakonec stejně dojde na zvolání o opakování defenestrace, nebo se opět v profilu Dominika Bastla objeví společná fotečka s Janem Kopalem jehož myšlenky najdou uplatnění ve spleti Bastlových výkřiků na vKontaktě., kde se český ultranacionalista i na základě hoaxů cítí býti v bezpečí.

Zdroj: https://vk.com/wall436662744_3490