V srpnu si udělají výlet do Obersalzbergu, zatímco 29. června chystají pochod Terezínem za účelem znásilnění případu znásilnění náctileté

Na Litoměřicku, jak jistě všichni z médií víte, znásilnil před několika dny cizinec nezletilou dívku. V novinových titulcích se objevily informace o tom, že násilníkem nebyl nikdo jiný, než Afričan, přestože to doposud nikdo nepotvrdil i skrze zjištěnou identitu delikventa, ale radikální luhy a háje si hrají svou.

Zkoušejí znásilnit situaci ve svůj prospěch, protože příležitostí ke zviditelnění není zase tak moc. Xenofobové v komentářích volají po Generaci identity,

zatímco někteří příslušníci severočeského mámení o věčnosti bílé a hořekování nad vlastními frustracemi hledají společné úsilí postavit se jakoby proti cizincově násilí v Terezíně, přestože v České republice většinu násilností sexuální povahy mají na svědomí lidé s českou státní příslušností, jak dokládají nejrůznější statistiky. Za období posledních deseti let (2009-2018) bylo za trestný čin znásilnění odsouzeno celkem 2 231 pachatelů.

Jenže neúspěšní tu tam se scházející nad žlutavým mokem v jedné ze severočeských hospůdek taková data ignorují, protože cizinec, notabene ten s černou barvou pleti je krásnou příležitostí pro pochodářská cvičení, nebo demonstraci v ulicích města, které severočeské lebzy pokládají za svou oblast vlivu. Pokud zrovna nesedí ve vězení za propagaci neonacismu, krádeže, neplacení výživného, nebo jinou trestnou činnost. Sociální sítě žhaví diskusemi, jak uspořádat akci, protože si toho lačná média všimnou. Dva dny s pravopisnými chybami v textu na chatu radikálové řeší kde a jak uspořádat akci rádoby zaměřenou na odpor vůči cizincově znásilnění, zatímco se fobici obávají, aby z toho všeho nebyla fraška s malou účastí…

Čas hraje proti nápadům radikálů, protože tyto existence touží po mediálním zviditelnění a to je možné pouze tehdy, když se pochodování ulicemi objeví v kratičký čas od znásilnění jako takového. To jasně ukazuje na to, že znásilněná dívka je extrémistům šumafuk…zakřičet si hesla proti uprchlíkům, cizincům, černochům je přeci tak lákavé, pokud se sežene stovka i víc ochotných duší…Propojka mezi nejrůznějšími extrémisty – Nezávislí nacionalisté – sepisuje sáhodlouhý příspěvek s úsměvným pláčem vzpomínajícím na Autonomní nacionalisty “Spíše jsme čekali, že všechny organizace i jednotliví aktivisté začnou pracovat na tom aby se téma nezametlo pod stůl. Nejen na internetu, kde to aspoň někteří dělají, ale letáky, transparenty, grafity..způsoby prezentace témat které např. skvěle uměli někdejší Autonomní nacionalisté a které by dnes měl zvládnout každý. Nic takového se neděje a popravdě ani pobouření našich bratrů není takové jak jsme čekali.” …jak dojemné a zábavné zároveň. Je to nádherná zpráva o tom, jak jsou extrémisté neschopní, což je jedině dobře.

Národní obroda, respektive jedenáctka osazenstva si na začátku srpna 2019 udělá výlet na Obersalzberg, kde měl Adolf Hitler své sídlo, aby ještě předtím na konci června téhož roku tatáž skupinka individuí uspořádala v Terezíně akci proti mediálně známému případu znásilnění šestnáctileté slečny. Matějný obyčejně píšící z účtu Janči Matějné celou sáhodlouhou diskusi zakončuje slovy: ” Národní obroda se rozhodla 29. června uspořádat výlet do Terezína a procházku městem“.

To zase bude nablito v remízcích a vypito hodně alkoholu na posilněnou, zvlášť, když bude typicky horké letní počasí. Generace identity odmítla demonstrovat v Praze, tak milovníci rasových předsudků hledají perimetr, kde by si mohli dokázat, jak velkými jsou vlastenci. Stejně zase skončí v hospůdce, jak to mají ve zvyku.

Národní obroda chce pochodovat ulicemi Terezína 29. června 2019, hračičkové na Odinovi vojáčky zase o týden později…dohadují se se spojkou mezi tím vším – Nezávislými nacionalisty a dalšími nevlastenci v okolí…zatlačí slzičku v oku při vzpomínce na Janov…možná proto zhruba pětice severočeských extrémistů, dva z nich se zakrytým obličejem motající se kdysi kolem Odinových vojáků přijela autem k dopravní značce “Lukavec”, červeným sprejem nabarvila panenky, napsala na bílý hadřík “LUKAVEC NIKDY VÍC”, akci nazvala “Panenka pro Hamáčka”,

vyfotila se a zase odjela s příslibem, že tyto obarvené panenky budou zanechávat u policejních stanic, neziskových organizací i soudních budov…jak vysoce vlastenecké a statečné…inu, v každém muži možná tam někde stojí v koutě ukrytá maličká holčička toužící si zahrát s panenkou, tak si alespoň osazenstvo v roztodivných tričkách jednou pohrálo a zapózovalo na společném selfíčku. Rozhodně je to zdravější, než posedávání v pajzlu s třetím pivkem v ruce.

Čerstvý vzduch ještě nikoho nezabil a statečné masky na obličeji nedají příležitost muškám, které by náhodou nacionalista v zápalu věci mohl vdechnout. Tak jako tak, stejně jsou extrémisté se sklony k devadesátkám minulého století out a velmi dobře to vědí. Konkurentem je Okamura, jehož záře stejně nebude dlouho trvat.