Na Litoměřicku prý došlo ke znásilnění, Okamura z něj viní afrického migranta, zatímco fobici přemýšlejí jak domnělé znásilnění znásilnit ve svůj prospěch

Sociálními sítěmi, ale také některými médii cloumá údajné znásilnění šestnáctileté dívky v severočeském Terezíně, kterého se měl údajně dopustit africký migrant podle některých zpráv vyhoštěný z Německa do Česka, podle jiných tvrzení měl být pachatelem migrant afrického původu cupitající z německého vězení rovnou do vlasti praotce Čecha.

Variant cupitajících si po nejrůznějších facebookových příspěvcích je mnoho. Jeden přidá to, druhý zase ono, aby následně někteří novináři celou záležitost otiskli v médiích na předních stranách, protože přesně takový obsah láká čtenáře nejvíce. Z novinových titulků se můžeme místy dočíst, že odporný čin provedl Afričan vyhoštěný z Německa rovnou do Česka, přestože oficiální twitterový účet Policie ČR říká, že žádný do Česka vyhoštěný africký migrant neexistuje a celou záležitostí se zabývá státní zastupitelství.

Okamura si na celém případu ohřívá politickou polívčičku, když celou záležitost vyloží pěkně po svém, aby ve čtenářích vyvolal strach tišící účelově větou “Podpořte SPD u voleb a zabráníme těmto ohavným kriminálním činům.

Až by se soudně přemýšlejícímu člověku chtělo vyhrknout: “proč, Okamuro, aktivně nebráníte znásilnění žen a dívek v Česku například z rukou, nebo spíše pohlavních údů domácích Čechů?” Jen pro informaci, v České republice je podle údajů Amnesty International každoročně spácháno na 7 000 znásilnění, ze kterých je soudy potrestáno pouze 2 procenta provedených skutků bestiality. Proč espéďáky neděsí tato statistika a proč samotný Okamura nedělá něco pro to, aby byly ženy lépe ochráněny?

Vraťme se ale zpátky k popisovanému případu. Není jisté, zda domnělý, avšak doposud nepotvrzený Afričan je migrantem, přesto samotný Okamura už dopředu ví, že tomu přesně tak bylo. Stejně tak není jisté, jak se celý domnělý zločin stal, přesto někteří bloggeři šťavnatě vypisují co se a jak stalo, jako kdyby u z násilnění vysedávali na bobku a zapisovali si každičký čin hypotetického migranta, protože internet snese opravdu úplně všechno.

Po Okamurově znásilnění bylo jen otázkou času, kdy se pokusí na znásilnění mladistvé mladistvým zviditelnit čecháčkovští radikálové. Extrémista v oranžovém příspěvku žádá nějaké řešení, snad lynčování, až se ozve žena pověřující rasovou pomstou krajně pravicovou Generaci identity přeplněnou mnoha pochybnými osobami s neonacistickou minulostí i současností.

Inu. když policií vyšetřovaný domnělý případ znásilnění znásilní předseda SPD, pokusí se o totéž nýmandi z Generace identity tu tam se mihnoucí na demoškách některých protievropsky orientovaných uskupení.

Okamura zahájil na své facebookové stránce lynč na novinářku dotazující se proč předseda SPD rozšiřuje ve svém příspěvku, že pachatelem znásilnění v Litoměřicích byl migrant z Afriky, když to nemusí být pravda,

zatímco extrémisté nejrůznějšího rázu přemýšlí v uzavřených, ale také veřejně přístupných skupinách o tom, jak nejlépe využít situace ke svému dobru a většímu počtu demonstrantů, než je méně jak třicet kousků na náměstí, případně před budovami státních zastupitelství a podobných institucí. Styčným bodem mezi Generací identity zůstávají někteří lidé hlásící se k Vandasově DSSS. Vzkazy předají a dost možná něco poreferují s předsedou, když stejně po mnoha komentářích hnědorudé povahy zazní islamofobie dopředu domnívající se, že pachatel byl muslim a v rohu nenávisti pomaličku vstává zastaralá a značně zapáchající zapšklost k Němcům, zvláště těm sudetským.

Slušně vychovaný a demokracii milující člověk musí nad tím vším zvracet. Milovníci teorií o vražedných chemtrails zase jednou perlí. Ano, idioti perlí a je to vidět na sociálních sítích. Následující den, dva, tři, bude zase na mnoha výpotcích vítačů Putina i Nočních vlků zaručen výskyt mnoha nenávistných příspěvků na Schengen, Německo, uprchlíky, Afričany a samozřejmě sluníčkáře, aby vzápětí někteří fobici zaplakali nad rozlitým mlékem, když pro nenávistné příspěvky přijdou o facebookové profily, nebo budou dočasně vyřazeni z největší sociální sítě na světě na měsíc i déle. Lidský odpad vyjadřující se hůř jako opilec z hospody čtvrté cenové skupiny si jiné zacházení nezaslouží.

Na přesně takových případech je nakrásno vidět, že Okamurovi o vlastenectví nejde, protože se jedná jen a prostě o obchod se zlem. A podobně jsou na to čecháčci vyjadřující se podobným stylem.