Podporují ukřičence Jiřího Černohorského, zatímco sebe i děti 8. května fotí s vlajkou Protektorátu Čechy a Morava

Osmý květen je kromě připomínky úcty k hrdinům druhé světové války také příležitostí k propagaci nejrůznějších ultranacionalistických uskupení jinak na sociálních sítích sepisujících nenávistné příspěvky jeden za druhým.

Typickým příkladem by mohla být facebooková stránka Bohemia patriot na Facebooku porušující místní pravidla snad milionkrát nenávistnými příspěvky vystupujícími nejen vůči uprchlíkům, ale také muslimům a dalším představitelům minorit v České republice a Evropě obecně.

Radikálové blízcí k Jiřímu Černohorskému a orteláckému minifanklubu se rozhodli pro založení stránky, na které by se daly pod rouškou virtuální anonymity sdílet nesmysly ultranacionalistů, zejména sebepropagace jednotlivých adminů, správců měnících se úsměvně v jednotlivých příspěvcích na ukázkové české nevlastence.

Bývalý tesař z Brna s exekucemi v životopise by rád dosáhl na europoslanecký post, a tak zhruba před měsícem přijal nabídku adminů na správcování Bohemia patriot, protože 6,7 tisíců lajků, to je zajímavá příležitost, jak oslovit další, když na debaty v reálném světě chodí ani ne dvacet lidí.

Zdroj: úsek z videa zveřejněného na Facebooku

Kromě Jiřího Černohorského jsou správci také Jiří Kohout, Daniela Moravová, nebo Jana s Janem Mošničkovými, které nedávno v článku zmiňovaný bývalý tesař z Brna a mnoha zkušenostmi s exekucemi v životopise vychválil do nebeských výšin za pomoc během předvolební kampaně, jež ve své podstatě není ničím jiným, než další cestičkou k úsměvné prohře a ještě úsměvnějším snu o založení ultranacionalistické partaje, ve které by společník Zdeňka Chytry zastával funkci vůdce samozvaných vlastenců.

Prokremelští si hrají na patrioty, ale takové úsilí jim značně nevychází. Tak třeba 8. května 2019 si tato skupinka fobiků hrála na uctívače hrdinů druhé světové války. Kromě vlajky České republiky třímané v ruce Jana Kohouta nechyběla společná momentka s praporem vlajky Protektorátu Čechy a Morava, na němž je nápis “Bohemia patriot”.

Zdroj: Facebook

Panečku, to je vlastenectví jako prase. Co tím čtveřice účastníků setkání chtěla říct? Pociťují vlastenectví, tedy patriotismus k politickému zřízení vytvořeného Adolfem Hitlerem a nacistickým Německem?

Zdroj: Facebook

Alespoň je vidět, jakými atributy se Kohout, nebo Mošničkovi v osudný okamžik na sociálních sítích fotografují. Možná, že i tentokrát se milovníci nejrůznějších košilatých příběhů spletli a namísto ruské, kde červená leží vespod praporu sáhli omylem po protektorátní vlajce…kdo ví, když tyto skupiny obyvatel v rámci všeobecného pohledu mají problém s pruhy a klínem na České symbolice státnosti, kdy není nouze o obrácenou verzi, nad níž by skutečný vlastenec zaplakal.

Hlavně, že Bohemia patriot nedovolí strachu, aby rozhodoval o jejich společné budoucnosti…do té patří Protektorát Čechy a Morava? Je zajímavé, že správci Jindřichovi na dotaz o jakou vlajku jde, vůbec neodpověděli, protože by možná následně museli vysvětlovat, proč mají jakoby patriotský nápis na protektorátním cáru hadru a nikoli na české vlajce, která byla na místě také přítomna.

Zdroj: Facebook

Inu, i tak vypadají představy o vlastenectví v představách fobiků, kdy protektorátní praporek nechybí v rukou malých dětí…proč jim dávat symboliku Česka, když je k mání odkaz na stát mající na triku kolaboraci, spolupráci při vraždění spoluobčanů, jako byli například Romové, které protektorátní aparát posílal z Let u Písku rovnou do továren na smrt.

To je panečku krásná výchova k vlastenectví. Stejně odporné je tričko Ortelu na těle tmavovlasé dívky. Holčička v rukou drží protektorátní kýč, zatímco se trikotem hlásí nevědomky k náboženské nenávisti vystupující z textů Tomáše Hnídka a jeho flašinetářského uskupení Ortel.

Na těchto příkladech je nakrásno vidět, že dotyčným o vlastenectví nejde. Je to nechutné zneužití dětí, nechutná ukázka patriotismu projevovaná Protektorátu Čechy a Morava, soudě podle nápisu Bohemia patriot na těle protektorátní fangle, se kterou se nevlastenci osudný okamžik 8. května 2019 na Strakonicku pohybovali.