Okamura přichází s peticí proti dvojí kvalitě potravin, zatímco většina europoslanců z frakce ENF, jíž je SPD členem, hlasovala proti zákazu dvojí kvality potravin

Eurovolby se blíží, a tak Tomio Okamura ve svém politickém hnutí chystá novou petici, se kterou by mohl konečně odvrátit pozornost od dění uvnitř politického subjektu, z něhož nedávno odešla trojice poslanců. Tentokrát se nejedná o hejtění vůči muslimům, ale prostředkem podpisové mánie není nic jiného, než ideové tažení vůči dvojí kvalitě potravin.

Zdroj: Facebook

Skrze dostatečně mediálně zpracované a polopravdami mnohdy na sociálních sítích pošpiněné téma se pokračuje v útocích vůči Evropské unii, protože ta je viněna z něčeho, co je populární zejména u frekventantů univerzity života rozčilujících se nad halal kuřetem v zaručeně zápaďácké a nečeské Bille.

Nebezpečné maso se salmonelou jako nechtěným bonusem na vršku sice pochází z nacionalizujícího Polska, ale to nevadí, protože i v tomto případě se jedná o bruselské souručenství, které samotný předseda nejprve požadoval zničit, zrušit, aby se nyní smířil s voláním po změnách jdoucích naproti požadavkům rudohnědých čecháčků schopných navztekat se nad černochem v oblíbeném nikdy nekončícím seriálu na Nově.

Okamurovo politické hnutí trapných radikálů s diplomem z univerzity života často vytváří zbytečné a nic neříkající petice k přiživení se na předsudcích a neznalostech, protože přesně na těchto nekvalitách ve spojením se strašením a děšením voličů je založena kampaň SPD. Partajníci budou usilovat o křeslo v Evropské unii, zatímco ji budou v petičních stáncích vinit za všechno, co je napadne…och jak vlastenecké a statečné…Svoboda a přímá demokracie podporuje podle svých slov Brexit bez dohody, aby na konci května partajníci přivítali na Václavském náměstí hvězdičky čecháčkovského ultranacionalizování, Salviniho s Le Penovou, producírující se jednotlivými partajemi v Evropském parlamentu ve frakci Evropy národů a svobody(ENF).

Pozvánka má na konci uvedeno: “ZA SVOBODNOU EVROPU BEZ MIGRACE A BRUSELSKÉHO DIKTÁTU“…na to určitě uslyší kdekdo z tábora rudohnědých vítačů Nočních vlků Putinovy kohorty…pokud ten Ital s Francouzskou – oba dva přijímali peníze z prokremelských luhů a hájů – jsou tak moc proti migraci, možná cestou do své domoviny v pronajatém letadle odvezou Italy s Francouzi do své rodné země, protože, jak si fobici naivně myslí, jedině tak bude Evropa bezpečná a bílý muž heterosexuálního nadšení konečně přestane mít noční můry z genocidy, o které si na sociálních sítích tak často a s tak velkými pravopisnými chybami povídá.

Pokud by čecháčkovští absolventi vysoké školy života věděli o dění v Evropském parlamentu a jednotlivých hlasováních, určitě by přišli o iluze, které o Salvinim, Le Penové a jimi propagovaných politických subjektech mívají…

Když se v Evropském parlamentu 13. září 2018 hlasovalo o “zrušení dvojí kvality potravin”, poslanci rudohnědé ultranacionalistické frakce ENF, ke které se mimochodem hlásí a se kterou se stýká také Okamurova SPD, ve valné většině hlasovali proti usnesení europoslankyně Olgy Sehnalové, podle kterého by v případě souhlasu politici dávali najevo, že uznávají existenci dvojí kvality potravin, drogistického zboží či kosmetiky na vnitřním trhu Evropské unie a zároveň by odsouhlasením europoslanci přijali doporučení, podle kterého má být praxe prodeje zdánlivě stejných výrobků nižší kvality v některých evropských zemích považována za nekalou obchodní praktiku postavenou mimo zákon.

Proti zmiňovanému usnesení na de facto zrušení dvojí kvality potravin vycházející z iniciativy české europoslankyně za ČSSD Olgy Sehnalové byla většina z europoslanců ENF. Pro byli pouze tři lidé, konkrétně většině Čechům neznámí Georg, Obermayer s Vilimským . Sedm se jich v hlasování zdrželo.


Zdroj: https://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-%2F%2FEP%2F%2FNONSGML+PV+20180913+RES-RCV+DOC+PDF+V0%2F%2FCS&language=CS&fbclid=IwAR2PRxxC2ql0Nqs60MieTq4bul4fyoXXpQtM6JREFb1v-KIqfr91201c7SI

Naštěstí iniciativa Češky z Lidového domu byla ostatními europoslanci nakonec přijata, ale zástupci frakce Evropa národů a svobody nemají být opravdu na co pyšní.

To hned Okamurova slavná petice získává teprve to správné zabarvení, když si uvědomíte, že SPD je členem ultranacionalistického Hnutí pro Evropu národů a svobody, jež samo o sobě zůstává členem v článku popisované frakce Evropa národů a svobody(ENF).

…Svoboda a přímá demokracie volá po kvalitních potravinách, aby následně ve frakci Evropského parlamentu hlasovali jednotliví europoslanci úplně jinak..o tom určitě mužík s pěstovaným vnitrostranickým kultem osobnosti raději před svými fanoušky pomlčí. Zlounem a nepřítelem je Evropská unie, protože fotečky se Salvinim a Le Penovou na internetu letí.

Tak jak je to s tím “diktátem Bruselu”…že by tomuto “diktátu” podlehli ultranacionálové z Evropy národů a svobody(ENF), se kterými de facto ve frakci usedá také SPD? Žádný diktát se nekoná. Pouze představitelé krajně pravicových nálad a nejrůznějších druhů nenávisti vzkázali světu svým hlasováním, že je jim jedno, jestli v Evropě existuje nějaký faktografický rozdíl v kvalitách potravin. Na to by neměl zapomenout především každý, kdo se jen tak mihne kolem stánku SPD proti dvojí kvalitě potravin.