Alternativa pro Německo v rámci požáru v Notre-Dame ujíždí také na konspiracích o Eurábii

Ve Francii shořela katedrála Notre-Dame a sociální sítě zažívají extázi nenávistných příspěvků, ve kterých si ultranacionalisté s dalšími xenofobními hejtry dokazují svou trapnou nicotnost.

Islamofobní plky předem označující za viníky ohnivého pekla muslimy, nebo uprchlíky spatřují světlo světa například na prokremelsky vystupujících profilech a účtech projevujících se xenofobní, rasistickou slinou, jak si můžete přečíst v přiloženém odkazu na článek,

zatímco pozadu nezůstávají ani čecháčky a internetovými chvástaly oblíbení představitelé německé krajní pravice z Alternativy pro Německo, u jejichž příspěvků soudně uvažující člověk nevychází z úžasu. Představitelé parlamentní strany se chovají jako trapní fanatici předpokládající něco, co ve skutečnosti neexistuje. V tomto případě se nejedná “jen” o nesmysly z klávesnice nějakých rádoby vlastenců na internetu, protože se jedná o parlamentní politickou stranu, jejíž tvrzení by si někdo mohl vykládat jako skálopevné pravdy, přestože xenofobové z Bundestagu mnohokrát dokázali, že lžou jako když tiskne.

AfD Solingen by mohla být jedním z typických příkladů trapných konspirací, viz překlad příspěvku solingenské Alternativy pro Německo

Tohle opravdu není patriotismus, ale obyčejná propagace obstarožních názorů poskytujících prostor islamofobním nenávistem. Poslanec za AfD David Berger dokonce na svém profilu předem básní o zislamizované Evropě, jejíž předobrazem pro něj zůstávají plameny s hroutící se věží notoricky známé stavby z Francie. Jak trapné, ubohé a zároveň nemístné.

Děšením lidí a útokem na nejniternější, často neopodstatněné obavy se Alternativa pro Německa dostala do Bundestagu, aby nadále bez problémů navázala na svou taktiku prohnilých vod obávajících se čehokoli, co není v xenofobní mysli pokládáno za tradiční.

Poslanec za AfD žije v představách o islamizaci a nastoleni bájné, neexistující Eurábie, po které islamofobové i Kremlu, neonacistům blízcí radikálové neustále ve svých výpotcích volají. Bílá planeta heterosexuálních stvoření je vskutku bizarním místem na světě. Možná je to právě tento okamžik, kdy by měl Spolkový úřad pro ochranu ústavy sledovat příspěvky členů i zákonodárců AfD.

Například Andreas Albrecht Harlaß ze saské Alternativy pro Německo by býval určitě rád, kdyby plameny ničící středověkou křesťanskou stavbu byly následkem teroristického útoku.

Média zcela správně říkají, že se nejedná o terorismus, ale mladík z krajně pravicového politického hnutí je přesvědčený o pravém opaku. Alternativa pro Německo skutečně nepatří do demokracie, natož do 21. století, kde je nepřípustné aby byl kdokoli diskriminován třeba na základě náboženského přesvědčení.