Pražský hrad pozvánkami na slavnostní akce vyvolává v krajně pravicových radikálech a proruských nacionalistech pocit důležitosti

Večírky organizované Hradem jsou jednou z příležitostí, kdy si při pohledu na pozvané hosty uvědomíte, jak velkou bezpečnostní a morální hrozbou Miloš Zeman bezesporu je. Mezi tisícovkou pozvaných si korzují sálem představitelé proruské názorové skupinky, zatímco doslova nepřehlédnutelní se šampaňským v ruce zůstávají představitelé české rudohnědé radikální scény.

Nejvyšší ústavní představitel státu a vrchní velitel armády se nestydí veřejně stýkat s lidmi známými například z islamofobní scény, nebo osůbkami v minulosti vídanými na demonstracích Dělnické mládeže. Skutečný demokrat a vlastenec musí nad tím vším zaplakat.

Například takový Jiří Černohorský se v den konání pochlubí na sociálních sítích pozvánkou na Zemanův večírek s francouzskou šansoniérkou,

aby později, když už se ty eurovolby blíží a Jiří Černohorský by se rád stal tím europoslancem, sehrál palič českého překladu Koránu před svými facebookovými přáteli levné divadélko naznačující, že křikloun z ulice s exekucemi na krku a homofobně-rasistickými názory na Hrad přišel jenom proto, aby s prezidentem něco dohodnul.

Miloš Zeman mimo jiné pozváním extrémistů na slavnostní večírky vyvolává v radikálech krajní pravice pocit důležitosti. Ono totiž postačí, aby Zeman s človíčkem co věří v superstát Francie a Německa prohodil několik slov a tragikomik ze sociálních sítí se cítí králem světa, jakýmsi rudohnědým vůdcem pokleslé revoluce, ve kterou věří například v Generaci identity, nebo stádečku nacionálních bolševiků.

Součástí kampaně morálně pokleslých zůstávají aktivity Miloše Zemana, kdy za hradní finance dostanou občerstvení ti lidé, o které by hradní okruhy neměly zavadit ani omylem. Je zcela zbytečné dodávat, že mezi pozvanými nechyběl proputinovsky naložený Rusín Michail Tjacko, který se rovněž na sociálních sítích pochlubil s momentkami z hradního podvečera.

Pravidelný návštěvník hradních mecheche si nenechal ujít další příležitost, když už na Pražském hradě mají Češi proruského švába ochotného infikovat českou státnost prokremelským sentimentem projevujícím se mimo jiné mnoha dalšími hosty, které na fotkách zaznamenalo mnoho novinářů. Zkrátka, Miloš Zeman je bezpečnostním rizikem a včerejší večírek na Hradě byl toho neklamným důkazem.