Samková do eurovoleb přivádí mimo jiné “pohrobky” z radikálního spolku Islám v České republice nechceme

Na europoslance kandiduje do květnových voleb s velkou dávkou smyslu pro absurdno opravdu mnoho lidí. Někteří proklejí velvyslance muslimského státu, zatímco jiní beze studu demonstrují s neonacisty po boku a vykřikují nejrůznější hesla proti vyznavačům Koránu, představitelům LGBTQ komunity.

Krajní pravice úspěšně imitující antisemity vystrkující růžky od třicátých let dvacátého století si myslí, že tentokrát uspěje. Do poslední chvilky tají názvy politických stran, hnutí, za která kandidují, aby následně vše odhalili na komorní tiskové konferenci před osazenstvem třiceti, čtyřiceti zvědavců, mezi nimiž sedí jen malá část novinářů.

Jednu takovou tiskovku včera měla mezi radikální a islamofobně populistickou scénou známá advokátka Klára Samková. na iDnesu vyšel článek, mnoho lidí se právem pobavilo nad snahami podivné osůbky s Kateřinou Dubnovou po boku….

na rudý ubrus v jedné z hospůdek, kde se sešlost konala, se položí kromě minerálky sada lejster, zatímco kousek opodál na člověka vykukuje transparent trapnomagicky zajímavé Alternativy pro Českou republiku 2017, která jmenované ženštině dala možnost kandidovat zrovna na jejich kandidátce jako lídr. Je to úsměvné, když si uvědomíte, jaké peripetie doprovázejí život politického hnutí, jehož předsedou není nikdo jiný, než Richard Perman.

Kdyby lidově řečeno nešlo o v médiích provařené jméno, pravděpodobně by ani žádný článek na iDnes o konferenci nevznikl. Na památný den 20. sjezdu Komunistické strany Sovětského svazu se mohou dít nejrůznější prapodivnosti a jednou z nich je 14. února 2019 několik desítek minut trvající tiskovka plná ošemetných výrazů, o které by si liberální demokrat neopřel kolo ani na jednu vteřinu.

Klára Samková se nestydí za popírání základních lidských práv, ke kterým patří náboženská svoboda a bez skrupulí přítomným oznamuje informace o své islamofobní minulosti od facebookové platformy Islám v Česku nechceme, Blok proti islámu až po ekvilibristiku v téměř neznámém politickém subjektu Alternativa pro Českou republiku. Jak zajímavé…co na tom, že se mnohé z vyjmenovaných objevily v hledáčku Ministerstva vnitra České republiky a v některých zprávách o extrémismu. Viz případ takové zprávy za 1. čtvrtletí roku 2015, kdy je Islám v České republice nechceme označován jako “extrémistická platforma”.

Zdroj: https://www.mvcr.cz/soubor/extremismus-souhrnna-situacni-zprava-za-1-ctvrtleti-roku-2015.aspx

Kdyby možná SPD svolila, byla by možná Klára Samková mile ráda v trikotu Okamurova stádečka – obchodu s nenávistí. Ale když to nejde, přijde vhod i ultranacionálně zaměřené politické hnutí nešikovně napodobující podobně pojmenovanou Alternativu pro Německo.

Senátní volby, jichž se Permanův počin zúčastnil, skončily pro Alternativu pro Českou republiku 2017 špatně a stejně tak nejspíš skončí i současný pokus dostat se do Evropského parlamentu. Doktorka Samková si vybere sobě blízké islamofoby na kandidátku, zatímco na samotné tiskovce žádá ostatní podobně nenávistně přemýšlející, aby se taktéž přidali na společnou kandidátku sestavenou mediálně známou tvářičkou.

Mezi spolupracujícími a zároveň kandidujícími jsou sirotci ze Strany svobodných občanů zastoupeni veřejnosti neznámým Vodičkou, nebo Změna pro lidi zastoupená místopředsedou Hrbkem. Oba dva na malé, takřka komorní konferenci promluvili, oznámili spolupráci se Samkovou….možná se vnitřně natěšili z představy nějakého toho místečka v Bruselu a Štrasburku, ve kterém sídlí Evropský parlament…sami by ničeho nedosáhli a zřejmě ani spojenými silami ve volbách nic nedokáží i nyní.

Odchozí dušičky Svobodných oblíbených zejména u Klause staršího rádi přiloží ručku k dílu, a tak s trošku přisprostlým sloganem “bojujeme proti eurobuzeracím” začíná Klára Samková úsměvně přemýšlet o dvou a více europoslancích, i když nadějné výsledky jsou asi tak blízko, jako fyzická přítomnost hvězdného systému Proxima Centauri v obýváku průměrného islamofoba v Česku.

Místopředseda politického hnutí Slušní občané Brno

A ke slovu se dostává také místopředseda politického hnutí Slušní lidé Brno známé především buranským útokem na divadelní hru, kterou se lidé s podivnou minulostí rozhodli narušit. “Zlí hoši” s kontroverzní minulostí dříve užívající logo australského zdravotního zařízení jako logo svého politického subjektu zkusí štěstíčko na celorepublikové úrovni ve škatulkách kandidátky Alternativy pro Českou republiku 2017. Mladíci v modrých košilích i tričkách pořádají kontroverzní akce, protestují proti vedení Brna a některým politikům i vyhrožují. Ale to všechno evidentně není pro Samkovou žádnou překážkou.

Slušní lidé jako hnutí si dali za úkol zastavit údajnou islamizaci Brna a Jihomoravského kraje tím, že tvrdě kritizují sociální projekty města, a tak nějaké styzení se za minulost jde stranou, když po ruce stojí další ochotní islamofobní fanatici spojující navíc díky budoucí kandidátce neznámou Alternativu pro Českou republiku 2017 s mediálně sledovanými událostmi, o kterých si dodnes s pocitem na zvracení v žaludku vypráví mnoho facebookových tlachalů.

Artuš Fišer z Islámu v České republice nechceme

(Ne)Slušní lidé Moravy budou asi takovým tahákem jako radikálně se vyjadřující Artur Fišer ze zapsaného spolku Islám v České republice nechceme, který taktéž “pod taktovkou Samkové” vstoupí do voleb.

Politické hnutí Alternativa pro Českou republiku 2017 skrze budoucí kandidátku do eurovoleb jmény jednotlivců i jimi reprezentovaných politických subjektů dokonale popírá zásady demokraticky smýšlejícího člověka, ale to určitě Permanovi nevadí, jinak by Kláře Samkové nedal prostor.

Pokud chcete svobodně myslet a svobodně se projevovat, potom určitě nemůžete volit takové zrůdnosti, jako je Alternativa pro Českou republiku 2017, protože ideová východiska uvedená Samkovou ve dvanácti bodech jsou v rozporu se zásadami demokracie a demokratického systému každé slušné společnosti odmítající rudohnědý pohled na svět, kde i obyčejná víra zůstává s lidskými právy obětí nenávisti nenáležící ani coulem do 21. století.

Náboženství nikdy nebylo a není pouze věcí soukromou a stejně tak jakékoli náboženství je taktéž politické, tedy i křesťanství zastoupené v Česku mimochodem politickou stranou KDU-ČSL. Alternativa pro Českou republiku 2017 společně s Klárou Samkovou brání náboženské svobodě a volá po celosvětovém zákazu islámu, což je nejen hloupé, ale zároveň nerealizovatelné. Zábavný je zejména pátý bod o dotacích, když například kdejaký krajně pravicový spolek má ve stanovách uvedený jako jeden z dalších příjmů dotace s granty.

Pelmel opěvující křesťanství, útočící na multikulturalismus, Evropskou unii, ale také LGBTQ komunitu může klávesnicovým bojovníkům internetových revolucí připadat sexy, ale opravdu demokraticky přemýšlející člověk s takovými uvažováními a požadavky nemůže souhlasit ani na vteřinu. Jestli je tu někdo, kdo odmítá evropské hodnoty, tak je tím odmítačem evropských hodnot především islamofob, samotná paní Samková i Alternativa pro Českou republiku 2017.

Zábavný je také požadavek na zákaz všech neziskových organizací. Milovníci fotbalu i nejrůznějších tělovýchovných spolků mají ve slovech Samkové smůlu, protože přesně tyto neziskovky jsou v Česku těmi největšími příjemci dotací. Mimochodem příspěvky od státu přijímá také u ultranacionalistů oblíbený Vodičkův spolek bojovníků za svobodu. Novináři nepřekonali pomyslný Rubikon. Ten překročili především ultranacionalisté, jako je například Klára Samková.

Alternativa pro Českou republiku 2017 byla představena, známá právnička proklínající tureckého ambasadora promluvila, v brzkých následujících týdnech budou představeni konkrétně jmenovitě jednotliví kandidáti na některé z dalších minitiskovek, ale to na věci nic nemění. Protože Islamofobní tlachalové stejně po eurovolbách skončí v zapomnění a pokus převzít otěže spojených sil na rudohnědé politické základně zůstane pouze trpkou vzpomínkou společně se starostmi jak dál.