Přispějte na chod dezinformačního webu Stop-multikulti.cz. Peníze skončí v Albertu, na zábavě trucků, nebo v letňanském kině Cinema City

Stop-multikulti.cz je jedním z dalších menších dezinformačních webů rozšiřujících lež všude kam se podíváte. Přesto všechno bývá čas od času sdíleným na profilech krajně pravicových nadšenců. Doména je zaregistrována na mladého xenofoba Františka Kubáska známého například z nejrůznějších homevideích, na kterých se jako video bloger snaží “nekorektně” hovořit o nejrůznějších krajně pravicových tématech, i když o celou tvorbu má zájem pouze 416 lidí.

Zdroj: Youtube

Poslední počin o řešení problémů transgender “sportovkyň” s odkazem na další Kubáskův web incorrect.cz by možná byl o mnohem krásnější, kdyby si samomluvka před kamerou na sebe oblékl slušivou halenku se sukýnkou, protože jinak je z toho všeho nudný mišmaš, který s přehledem trumfne se svými pohádkami Zdeněk Chytra z blogísku InfoWars.

Místo vymýšlení nových sportovních kategorií pro přeoperované muže by Kubásek měl zapřemýšlet raději nad tím, jak lépe využít hoaxů kolem britského krajně pravicového a několikrát soudy odměněného Tommy Robinsona. Článek o zrušení extrémistových profilů na instáči, Twitteru a Facebooku o síle několika řádků je skutečně slabota i na někoho, kdo není schopen na Youtubu zaujmout svou tvorbou alespoň pěti stovku zájemců. Kdyby v obsahu kolem jednoduše stylizovaného textu nebyly dvakrát vložené reklamy na “zápaďáckou” hru “World of Warships”, byl by dojem z Kubáskova počinu ještě kratší.

Ona to není žádná krása ani na projektu iniciativy Islámu v ČR nechceme, kterou jmenovaný muž administruje, a která je již delší dobu monitorovaná Ministerstvem vnitra ČR, jež adminovaný kousek na internetu zaslouženě eviduje jako extrémistické hnutí, z něhož nově Samková chce do politiky v rámci Alternativy pro Českou republiku vytáhnout několik známých tváří, pokud ovšem vybrané dušičky nebudou líné a dorazí na úřad k registraci jako kandidáti do eurovoleb. Už teď je více než pravděpodobné, že František Kubásek mezi šťastlivci nebude, i když možné je prakticky cokoli. Facebookové stránky Organizace proti multikulturnímu fanatismu a Skutečně nekorektně jsou dalšími objekty, kterými se mladíček z internetu zabývá. Světe div se, i zde najdete stejně nudný text hoaxů, lží a výmyslů, ze kterých by Pinocchiovi narostl nos až do nekonečna.

Vraťme se zpátky k webu Stop-multikulti.cz, kde na konci článků visí tato výzva:

Zdroj: http://www.stop-multikulti.cz/tommy-robinson-prisel-o-ucty-na-socialnich-sitich-kvuli-pravde-o-bbc

Kdo by odolal vystavenému potvrzení za vlasteneckou povinnost přispět na provoz zaručeně vlasteneckého webu….kupodivu zájemců není moc. Ale i tak si nejspíš František Kubásek dokáže z toho mála vyjít do kina, nakoupit za pár šupů v Albertu, nebo pobavit se za dvě pětky v SALLY TRUCK KLECANY . K mání jsou ve výpisu z účtu také pětistovkové výběry z bankomatu, takže milovník transparentnosti neví, na co byly peníze použity.


Zdroj: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2401131596&f=26.01.2019&t=26.02.2019

Život se musí žít pěkně naplno…a když nic, alespoň to písánkování s malou čteností zaplatí trochu té zábavy. Bohužel za poslední měsíc suma výdajů se sumou příjmů jsou v mínusových částkách, jak dokládá screenshot z Kubáskova transparentního účtu,

Zdroj: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2401131596&f=26.01.2019&t=26.02.2019

Jak sami vidíte, peníze na transparentním účtě s největší pravděpodobností neslouží k potřebám Stop-multikulti.cz, ale potřebám Františka Kubáska, díky čemuž je hláška: “Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně. Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 240*******/2010” nejvtipnější částí jednotlivých článků.

Na transparentním účtu, na který Kubásek na Stop-multikulti.cz odkazuje, není od 1. listopadu 2018 do 26. února 2019 ani jedna položka, která by se přímo dotýkala chodu dezinformačního webu, pokud za takovou položku neberete tu z 31.12.2018 “ALZA SHOWROOM, JATECNI 1530/33, PRAHA 7, 17000, CZE, dne 31.12.2018, částka 699.00 CZK”

Inu, i takové věci se dějí na ultranacionalistické scéně, kde slovíčkaření o “mazání nepohodlných názorů a stránek na Facebooku” představují hlavní důvod, proč je nutné zaměřit se na web a jeho finanční podporu.

Zdroj: http://www.stop-multikulti.cz/podporte-nas-web-stop-multikulti-cz/

Autor textu a majitel transparentního účtu si to možná nemyslí, když jsou finance používané všude jinde, než přímo na podporu dezinformačního webu plného lží, polopravd a nesmyslů.