Poté, co Zdeněk Chytra využil služeb antisemity Adama B. Bartoše je možné prakticky cokoli. Třeba i setkání s Vandasem

Extrémisté s nejrůznějšími vyznavači krajně pravicových názorů na svět velmi rádi a taktéž velmi často říkají, že nejsou extrémisty, ale jen veřejně dávají najevo svůj poněkud odlišný názor, se kterým mohou mít někteří lidé problém.

To je sice hezké…ale většinou si tito kecalové pletou svobodu slova s neexistujícím právem slovně ponížit, dehonestovat a pošpinit práva každého, kdo je odlišného názoru, barvy kůže, vyznání, nebo sexuální orientace. V případě kritiky radikálové ze sociálních sítí mávají ústavou, i když ji třeba nikdy nečetli a Listinu základních práv a svobod pokládají za naprostou pitomost.

Když Zdeňka Chytru na začátku února 2018 němečtí odpůrci neofašismu označili za nácka, nelíbilo se mu to a na svůj facebookový profil s Hladíkovou po boku natočil kratičké video se zděšením, co si to ti “antifáci dovolují”, když to není pravda.

Zdroj: Youtube

Zda to skutečně pravda je, nebo není, to si musí každý zodpovědět sám, protože pro někoho holohlavý mužík z Berlína s brýlemi na nose skutečně může být českým neofašistou, i když se nejspíš jedná pouze o populistu s krajně pravicovými názory nemajícími problém vyprávět o globálních paktech v prostorách Dělnické strany sociální spravedlnosti, kde několik metrů opodál sedí vedle Vandase nechvalně známý Petr Kalinovský (muž na fotce vpravo před notebookem),

Zdroj: https://i1.wp.com/manipulatori.cz/wp-content/uploads/2018/11/45337150_270408386998306_3361673793092190208_n.jpg?w=1440&ssl=1

jež svou politickou kariéru začal jako funkcionář Republikánské mládeže a udržoval čilé styky s neonacistickou organizací Národní odpor, aby například v roce 2003 zorganizoval pochod fašistů pražskou židovskou čtvrtí Josefov. Kalinovský byl stíhán za hanobení rasy, národa, vyjadřuje se opravdu ohavně, ale to zřejmě Chytrovi nevadí, protože když přijde čas na příležitost prezentovat názory před někým jiným, než před Jiřím Černohorským, který mimochodem v roce 2015 pořvávál na demonstraci Dělnické mládeže,

tak se nabízená příležitost musí chytitt za pačesy, aby náhodou někam neutekla. Zdeněk Chytra nyní blábolí o genderové problematice, vyjadřuje se narážkami na homosexuály, děsí povídkami sociální sítě o třetím a dalších pohlavích, vypráví konspirační teorie o složitosti výchovy dětí v rámci Istanbulské úmluvy…Českému xenofobovi z Berlína to opravdu na českém klonu InfoWars sluší.

Alespoň je vidět, jak vysoce nekvalitní žvásty tento muž rozšiřuje, když přijme prostor na místě, kde se to konspiracemi a dalšími nechutnostmi jen hemží. Menší opáčko si Zdeněk Chytra s Tomášem Vandasem nacvičil zhruba před týdnem, kdy oba dva přijali pozvání od buňky SPD z Moravské Třebové. Exhibovalo tam mnoho známých tváří extrémistické scény jako byli například Hampl, Lhoťan a řada dalších.

Důchodci sedící na židličkách se vyděsili, pořídili si několik selfíček, poslechli si zvěsti o světové válce za 10, 15 let…zanadávali si na islám, muslimy a zhrozili se z Istanbulské úmluvy znásilněné a znetvořené Zdeňkem Chytrou…zkrátka, byla to zábava nahnědlého střihu, přesně taková, jaká v rámci ultranacionalismu má být.

Potom se už člověk ani nediví, že stejný Zdeněk Chytra ve spolupráci s pravomocně odsouzeným antisemitou a vůdcem extrémistické, antisemitsky vyjadřující se politické strany vydal brožuru o globálních paktech,

kde obálku se sazbou doplnil Adam B. Bartoš jako svou 23. publikaci nakladatelství Adam Benjamin Bartoš. Po tomto prosincovém defilé z roku 2018 je možné opravdu téměř cokoli. Antisemité nevadí, jsou “využíváni” k rozšiřování konspirací, hoaxů i polopravd…naco si kašírovat nějakou pohádku o Chytrovi – neextrémistovi…hlavně, že jedou příspěvky o “rodiči číslo 1, rodiči číslo 2 a genderových nesmyslů”…stejně zase na skok vykoukne na facebookové npřátele nějaká ta černá kronika o tom, jak migrant, uprchlík zamordoval nebohého našince, kterého se Chytra rozhodl chránit za pomoci třeskutých příběhů, kterým bez rozmýšlení uvěří každý ze skoro pěti tisíc virtuálních přátel.

Po využití služeb antisemity Bartoše je skutečně setkání s Vandasem, vystupování v sídle DSSS jen dalším střípkem v pomyslné mozaice jednoho českého xenofoba – človíčka blízkého k německé krajně pravicové Alternativě pro Německo.