Lubomír Volný se svými stranickými kolegy ukázal, že do slušné společnosti nepatří, protože SPD je rudohnědou svoločí

Poslanec Lubomír Volný udělal zase jednou čecháčkům velkou radost. Kvůli poněkud pomatenému výroku před zákonodárci jsou ho plná média. Konečně si prokremelské ovečky, běžně dnem i nocí očerňující uprchlíky kudy chodí, mohou říct, že to zase někdo odpornému Bruselu nandal a ti sluníčkáři zase jen kňučí.

Inu, když xenofob s trapnými výmysly zaševelí, podobně naladění fobici se radostí tetelí, i když trapné a naprosto ubohé výroky radikálně vyjadřujícího se parlamentáře útočí primárně na demokracii a svobodu v České republice. Ale to rudohnědým odvážlivcům nevadí. Klidně si užijí každičké slovo oblíbence, i když stejná osůbka z Okamurova politického hnutí obchoduje, nebo obchodovala s chudobou.

Zákonodárci Okamurovy eskadry nebývají ve svých úvahách a rádoby zákonodárných snahách nejostřejšími tužkami v penálu, a tak není divu, že Kotenova iniciativa v rámci novelizace cizineckého zákona volá po obcházení ústavního pořádku, kdy by cizinci najednou z ničeho nic neměli právo požadovat soudní přezkum ve věci správního vyhoštění. Odvolat se proti rozhodnutí úředního šimlu, například soudní cestou je v každé demokratické společnosti jedním ze základních práv i cest, jak docílit opravných prostředků a chybné rozhodnutí úřadů změnit k lepšímu.

Ovšem poslanec Koten toto právo cizincům odebírá. Je to nechutný návrh, se kterým nemůže souhlasit žádný demokrat. Aby se Kotenovy sny mohly uskutečnit, je nutné změnit ústavu…ale to je možná pro Kotena, Volného a spol obyčejný detail, kterému se není třeba věnovat.

Zdroj: https://denikn.cz/28958/na-cizince-musi-byt-prisnost-bezpecnostni-vybor-snemovny-doporucuje-porusit-ustavu/

Tvrdá radikálova ruka tentokrát obírá o základní práva cizince, aby se příště za pomoci salámové metody stali oběťmi xenofobovy nenávisti odpůrci SPD. A že k takovému konci nemusí být příliš daleko, to je víc než patrné z chování fanoušků, členů i čekatelů Svobody a přímé demokracie.

Pomyslné divadlo o nejnižším dně ve Sněmovní 4 začíná zcela správným komentářem lidoveckého Bartoška, pod který by se podepsal každý se smyslem pro právní stát i obhajobu základních lidských práv. Bývalý terapeut v Terapeutické komunitě Podcestný mlýn u Dačic a zároveň člen KDU-ČSL poukazuje na choutky espéďáků upravovat ústavu, pokud je to ideově přijatelné, zatímco Lubomír Volný na to všechno kontruje demagogickou slinou, kdy se éterem objevují slovíčka o milionech přicházejících uprchlíků, protože Česko přijalo Globální pakty OSN o uprchlících.

Rasistovo srdíčko se v tento okamžik muselo tetelit blahem. V uzavřených, ale také veřejně přístupných facebookových skupinách jsou k vidění zvěsti, hoaxy o zadních vrátkách vítajících miliony uprchlíků, protože Česko přijalo mezinárodní dokument o uprchlících. Když posloucháte faktické poznámky Lubomíra Volného, je to jako kdybyste v jednotlivých vyjádřeních pana poslance doslova v přímém přenosu sledovali zdi pochybných prokremelsky orientovaných virtuálních skupinek, kde nejhloupější komentář zaznamená co největší popularitu i nadšení spolukomentujících s hnědorudou mízou v krvi.

Na pořad dnů se dostávají neziskové organizace a není nouze o tragikomické představy, podle kterých uprchlíci opakovaně podnikají strastiplnou a životu nebezpečnou cestu ze subsaharské Afriky skrze poušť a Středozemní moře, aby si v Česku, případně v Evropě přišli na sociální dávky, výjimečné sociální benefity pro odchod z Evropy, které ve své domovině zužitkují pro svou potřebu a poté znovu přicházejí za rok do Česka, Evropy pro nové peníze…

To si může myslet jenom opravdový hlupák, nebo absolvent vysoké školy života…Zákonodárce doslova v přímém přenosu rozšiřuje poplašné zprávy, vyvolává v lidech jako byl terordědek Balda pocit ohrožení…přesně o tom je základní politika Okamurova obchodu se zlem. Vyvolává v nevzdělaných a frustrovaných pocity ohrožení, které za určité konstelace mohou skončit fanouškem SPD – teroristou.

Pro Lubomíra Volného je Kafkovským světem Evropská unie, kde je “občan České republiky bezmocným proti vůli nikým nevolených orgánů budovaného superstátu”…zřejmě zákonodárce krajně pravicového a populistického politického hnutí nepostřehl, že europoslanci jsou volenými v eurovolbách a osazenstvo jednotlivých institucí Evropské unie vzniká na základě zvolených zástupců z jednotlivých členských zemí, případně jednotlivé zaměstnance úřadů EU utvářejí lidé delegovaní jednotlivými členskými státy.

Pokaždé bývá neskutečně tragikomicky zábavné, když příznivec totalitářského chování a vyjadřování hovoří o “supertotalitě”. Supertotalitu by Lubomír Volný přijímal v rámci ubohých návrhů zákonů, zatímco ochranu evropských hodnot odmítajících postoje podobné těm SPD považuje za projevy totalitárních směřování.

Tady člověk neví, jestli se smát, nebo plakat…Tomu všemu navíc dodává korunu samotný Václav Klaus mladší prohlášením, že je Čechem a nikoli Evropanem…syn bývalého prezidenta měl skutečně skončit v osazenstvu “Okamurova stádečka”. Raději ve fotbale fandí Argentině, než Německu, bývá doslova dobračiskem, jen v jednotlivých vyjádřeních působí jako usilovný frekventant posledního ročníku univerzity života.

Bartoškův dotaz, zda Koten kdysi tak poutavě vyprávějící příběh o vražedných mikrovlnkách umí číst. Strašení lidí určitě předchází dovednosti pochopit psaný text, když už v Kotenově rudohnědém světě přicházejí uprchlíci do Evropy za účelem páchání trestné činnosti.

Když hovoří zástupci SPD, vždy se v blízkosti toulá demagogie, účelové lži, nebo obyčejná konspirační podezření, podle kterých jsou právníci ministerstva vnitra považováni za ty, co na polovinu spolupracují s neziskovkami…

Když se rozhodnutí právníků ministerstva vnitra nelíbí extrémistům ze Svobody a přímé demokracie, tak zmiňované politické hnutí spustí bandurskou na písničku o “cinknutých” právnících spolupracujících s těmi nenáviděnými neziskovkami….a i po těchto všech slovech si představitelé Okamurova cirkusu trapností myslí, že nerozšiřují konspirace, jejichž případná pravdivost nebyla dokázána ani jedním sebemenším faktografickým důkazem.

Z Fialovy mluvy je vidět, že SPD je bezpečnostní kaňkou na trikotu České republiky, i když takový Lubomír Volný nakonec vyhrál demagogií a trapnoužvanivou náladou pověstného rudohnědého bludišťáka, díky kterému obsadil první příčky v celostátních médiích, protože větší hrůzu parlamentního zasedání z 1. února 2019 byste těžko hledali.

Je neskutečně úsměvné, že obchodník s chudobou nabízející chudým přemrštěné nájemné za nevyhovující byty označí Evropskou unii za obchod s chudobou, utrpením a se smrtí…podobně zábavné je, když Lubomír Volný říká, že EU je zkázou Evropy, když opravdovou zkázou Evropy zůstává ultranacionalismus prezentovaný například SPD, s jejíž členkou terorista Balda “konzultoval” své jednání, názory. I proto není divu, že Volného obvinění ze vzniku prvního českého odsouzeného teroristy mohou “vítači”…to je opravdu úsměvné…

Slova o afrikanizaci, islamizaci Evropy je snad úplně zbytečné komentovat, protože jsou neskutečným výmyslem žijícím jen v představách Volného, Baldy i fanoušků SPD.

Ve zkratce řečeno, SPD dnes opět ukázala, že nepatří do slušné společnosti. Zároveň vystupováním jednotlivých řečníků z Okamurovy rudohnědé stoky je více než patrné, že politický projekt rodáka z Tokia – bývalého mluvčího cestovních kanceláří není ničím jiným, než vážným ohrožením demokracie v České republice.