Britský extrémista Tommy Robinson zaútočil na veřejnoprávní televizi, a tak čecháčkové mají dalšího hrdinu

Vypadá to, že Tommy Robinson skoro s holýma rukama sejme prolhanou BBC. Kdy sejmeme prolhanou muslofilní ČT?“, zní na jednom z xenofobních účtů čecháčkovského mámení.

Domácí neználci propadající kvůli osobním běsům nejrůznějším nenávistem vidí v osobě britského krajně pravicového ultranacionalisty a soudy několikrát “odměněného” radikála hrdinu, i když ve valné většině nerozumí anglicky ani slovo.

Na sociálních sítích zaznamenali přímák z Robinsonovy demonstrace proti veřejnoprávní televizi BBC a víc už nepotřebují vědět, protože odpor ke všemu veřejnoprávnímu je kromě nenávisti k minoritám a demokracii základní hodnotou každého fanouška Okamury, Samkové, Vandase a dalších výtečníků rudohnědého myšlení.

Na začátku přímáku Robinson, vlastním jménem Stephen Yaxley-Lennon s úsměvem na tváři v prostředí facebookového videa divákům oznamuje, že se mu podařilo infiltrovat “své” lidi do několika štábů mnoha pořadů britské veřejnoprávní televize BBC. Prý zjistil tolik špíny, že televize svolala mimořádné mítinky, čímž nejspíš mužíček před kamerou reagoval na antifašistická shromáždění nesouhlasící zcela správně s tím, co Robinson na demonstraci v Manchesteru chystal.

Jak zábavné, až extrémista z Ostrovů připomíná malého kluka zapomenutého kdesi v uzamčené továrně na čokioládu. Nakonec z mnoha veřejnoprávních dokumentů a pořadů zůstává ten jediný z BBC ONE, ve kterém reportéři ve spolupráci s organizací HopeNotHate chystala v rámci investigativního pořadu PANORAMA dokument o Robinsonových aktivitách na krajní pravici. Pořad je podle slov nejznámějšího britského exstrémisty zmanipulovaný, protože na skryté kameře jsou zachycena tvrzení záměrně údajně vytržena z kontextu.

BBC odmítá jakékoli falšování, manipulace a zkreslování zveřejňovaných informací, ale recidivista z několika soudních setkání si stojí za svým. BBC interně údajně minimálně deset let provozuje projekt “Tommy Robinson Take down” mající za účel znevěrohodnění a pošpinění spoluzakladatele a bývalého předsedy extrémistického uskupení English Defense League, podle kterého nejedna evropská klaka založila “místní pobočky” islamofobů v Česku kdysi zastoupených Konvičkou ve formaci Czech Defense League.

Informace o utajovaném projektu BBC “Tommy Robinson Take down ” během radikálovy demonstrace v Manchesteru sice zazní…ovšem samotná televize jeho existenci popírá a extrémista s obličejem před kamerou nemá žádné relevantní důkazy o existenci nějakého projektu majícího za účel “likvidaci” fobika z Ostrovů. Ale to českým xenofobům nevadí a bez obtíží sdílí do rudohnědých facebookových skupin ideově upravené informace o Robinsonově demonstraci. Je to skutečně tragikomicky úsměvné, protože s podporou britskému xenofobovi přichází řeč na Sorose, Evropskou unii a nepochybně i narážky na antisemitismus.

Zdroj: Facebook

Nenávist, podobně jako zkreslení a vymýšlení nikdy nespí. Co by za to dal například Černohorský, Konvička, Volfová, Okamura, Chytra, nebo Jovanovič, kdyby na jejich demonstraci bylo tolik lidí…nahozenou udici nenávisti čecháčkové velmi rádi zvednou, protože přímo přede dveřmi nonšalantně polehává příležitost kopnout si do toho veřejnoprávního.

Nejbolestivějším bebíčkem na dušičce Tommy Robinsona nejspíš zůstal dokument BBC “PANORAMA”, na který extrémista z videa vytvořil hodinu a čtvrt trvající video se záběry sebe sama, manželky a rodiny prokládané se záběry ze svatby i jednotlivými BBC údajně překroucenými a z kontextu vytrženými tvrzeními zachycenými na skrytou kameru, jež také na videu fobik náruživě komentoval. Dokument dostal název “PANODRAMA” a 23. února 2019 jej Robinson před účastníky demonstrace odvysílal.

Určitě ani jedno oko nezůstalo suché. Tady chce někdo mermomocí zapůsobit na city, protože obsahově extrémistův počin není tak lákavým, jak by se na první pohled mohlo zdát, i když někteří proradikální nadšenci na Ostrovech vykřikují ” Tommy Robinson dnes kompletně odhalil, jak je BBC zkorumpovaná.

Předpřipravenými a vymyšlenými mají být obvinění novinářů z rasismu, homofobie, útoků se sexuálním podtextem… ale pokud znáte Robinsonovu minulost, tak přesně takové trestné činy a mnoho dalších figurují v pomyslném životopise britského radikála. K násilí nemá daleko, jak dokládá například toto video.


Extrémistickou kariéru zahájil Tommy Robinson členstvím ve velmi nesnášenlivé a xenofobní fašistické Britské národní straně, aby následně v roce 2009 spoluzaložil s Kevinem Carrollem English League Defence(EDL), kterou oba dva opustili o čtyři roky později. V roce 2016 založil po vzoru německých extrémistů krajně pravicovou organizaci Pegida UK s nadějí, že s ní osloví davy a bude konečně vítaným mezi podobně přemýšlejícími. Záměr ovšem nevyšel, a tak útok na místní veřejnoprávní média bude nejspíš dalším pokusem o vyhoupnutí se do vyšších výšin v rámci radikální scény a některé části britské společnosti.

V roce 2005 byl Tommy Robinson například odsouzen za držení drog a mezi záznamy v rejstříku trestů nechybí ani flastr za hypoteční podvody v roce 2012, za které byl vůdce britských islamofobních radikálů odsouzen k 18 měsícům odnětí svobody.

Opravdu se nejedná o nějakého anděla, obyčejného aktivistu, protože o blízkosti neonacistické a neofašistické scény k English Defense League si cvrlikali ptáci na střeše. Ale i tato informace je pro čecháčky úplně zbytečná, protože v mozkových závitech internetových vlastenců zůstává věta: “Tommy Robinson infiltroval BBC. Ví, jak televize šíří lži, na kterých se podílí i stát“.