Tomáš Zdechovský sdílí obrázek s odkazem na web prokremelských dezinformátorů spolku Černohorského a Chytry

Víte, jak hlasovali čeští europoslanci v otázce genderových kvót? Pokud byste to náhodou nevěděli, populismem políbený lidovec Tomáš Zdechovský vám to skrze obrázek s odkazem navrchu lákajícím na prokremelský, hoaxoidní a veskrze konspiracemi prolezlý web mile rád poví.

Rasista, xenofob a exekucemi ovoněný Jiří Černohorský, známý především ukřičeným vystupováním na veřejnosti založil spolek Čest, Svoboda, Respekt, na jehož webových stránkách https://csr.mojehrdost.cz můžete spatřit nejrůznější nesmysly jdoucí na ruku radikálním a především protiunijním názorům.

Vlastenectví zde nečekejte…Hladíková s Chytrou jsou “propojkou” na německou krajní pravici xenofoby oblíbené Alternativy pro Německo požadující mimo jiné zánik Benešových dekretů. A snad díky virtuálnímu přátelství mezi Zdeňkem Chytrou a Tomášem Zdechovským si toto tragikomické trio může snít nereálné představy o politickém vlivu, i když na demonstracích je maximálně tak čtyřicet účastníků, pokud nepočítáte děcko evidentně nudící se na nechutném představení radikálů před budovu České televize.

Zdeněk Chytra Tomáši Zdechovskému a jeho názoru na genderovou politiku mačochistického muže jako pána tvorstva dokonale rozumí.

Zdroj: Facebook

Aby také ne, když Zdechovského počin s nasdíleným odkazem na fobický web zvýšil návštěvnost míst, kde lišky dávají dobrou noc a smutek zahaluje nezájem milovníků Miloše Zemana.

Přesně takovým způsobem se z extrémismu a nedemokratických názorů vytváří něco běžného, když součásti fanatického radikalismu nasdílí poslanec z Evropského parlamentu politické strany obecně považovanou za demokratickou.

Tomáš Zdechovský má skrze svůj populistický postoj ke Švédsku, Norsku, Barnevernetu a genderové politice radikálům co nabídnout.

Má totiž v tomto ohledu velmi podobné názory jako čecháčci srocující se na nejrůznějších ideově nahnědlých skupinách, kde konspirace s ultranacionálními výpotky mysli představují hlavní proud všech informací v okolí. Jen si vzpomeňte na to, jak Zdechovský před časem sdílel odkaz na jiný prokremelsky populistický a krajně pravicový web.

Lidovci mají být na co hrdí. Zatímco filozofují zcela správně o škodlivosti konspiračních teorií, nebezpečí prokremelského tónu v uvažování Miloše Zemana i hrozbách hybridních válek, vysoce postavený představitel lidovecké klaky souzní na populistické vlně s lidmi nemajícími problém hovořit v prostorách Vandasovy DSSS.

Zdroj: Facebook

Takto vypadá ta nová, lepší, snad křesťanská politika KDU-ČSL oddalující republiku od nahnědlé tóniny v politice? Rozhodně není v pořádku, pokud europoslanec demokratické parlamentní a v senátu se nacházející politické strany na svém facebookovém, nebo twitterovém profilu dává prostor k nepřímé propagaci webu, nebo dokonce informací dezinformátorů. Lidovci rozhodně mají na víc.

Nabízí se otázka…co všechno je Tomáš Zdechovský ochotný nasdílet na profilech sociálních sítí do květnových eurovoleb? Kontroverze sice může přilákat určitý segment potenciálních voličů, ale zároveň při lákání fanoušků SPD, Miloše Zemana i dalších ultranacionálních partají, hnutí může dojít ke ztrátě zájmu opravdových milovníků demokracie. Opravdu chce KDU-ČSL tohle všechno riskovat?