Na přednášce s Vitáskovou došlo i na konspirace o sionisticko-anglosaských elitách usilujících o vyvraždění 90 % lidstva

Když Alena Vitásková odcházela v červenci 2017 z místa předsedkyně Energetického regulačního úřadu(ERÚ), v některých médiích byly k zahlédnutí titulky o ženě, která ohrožovala sebe sama.

Odmítavý postoj vůči solárním baronům, údajné pokusy o vraždu nepřímo podepřené policejní ochranou, nejrůznější soudní přenice, podezření ze střetu zájmů, nepravomocné rozsudky s báchorkami o zkorumpovaných soudcích a zákony neznajících státních zástupcích pozvolna vystupující z tenounkých knih Aleny Vitáskové vytvářejí z neúspěšné bezpartajní kandidátky za Úsvit – Národní Koalici přesně to, po čem ultranacionalisté sní, když zrovna odhodlaně nebojují na svých klávesnicích proti muslimům a nepřicházejícím uprchlíkům.

Průměrný čecháček hltající Protokoly sionských mudrců přivítá názory Aleny Vitáskové, které, jak včera mohli diváci online přenosu na Raptor TV spatřit, nejsou zase tak vzdálené od uvažování předsednictva extrémistické a značně nesnášenlivé partaje antisemity Adama B. Bartoše.

Národní demokracie uspořádala přednášku na Novotného lávce, na které zhruba třicítka nadšenců naslouchala vyprávění, aby ve druhé části zaznělo několik dotazů, názorů…mezi přítomnými byl například Dominik Bastl známý z demonstrací Černohorského, nebo věčně politicky neúspěšný prezidentský kandidát a podpůrce Adama B. Bartoše Petr Hannig postěžující si na konci setkání na Drtinovou, Veselovského a poslední místo v prezidentském klání nepřinášející do kasy žádné peníze.

Zdroj: videoscreenshot z online přenosu Raptor TV

To je opravdu nesmírně zábavné…hlavně, že Alena Vitásková drží palečky, to potom i Jan Kopal známý například členstvím ve Vlastenecké frontě odborníky na extrémismus považované za zastřešující organizaci nejrůznějších neonacistických uskupení může přicupitat s knihami s malým prosíkem o autogram s věnováním, když jsou knihy na setkání rozdávané Institutem Aleny Vitáskové zdarma.


Zdroj: videoscreenshot z online přenosu Raptor TV

Samotný Kopal se sice píše normálně, zato Kopalovy názory podporující teroristické útoky v New Yorku z 11. září 2011 normálními nejsou, i když policie stíhání za schvalování terorismu v roce 2002 zastavila. Fobici si pondělní podvečer dali spicha, proto není divu, že některé názory souzněly s ochotou uvěřit ve spiknutí siono-anglosaských elit usilujících o vyhlazení devadesáti procent lidstva.


Zdroj: videoscreenshot z online přenosu Raptor TV

Tak nějak nechutně vypadá slovní projev lidských existencí ochotných naslouchat vyprávění na akci svolané partají, ve které mezi členy nalezneme neonacisty, ale také nejrůznější antisemity se zaujetím hltající příběhy s knih vydávaných v Bartošově “režii”. Přeci jen jsme na místě, kde vyhrává proputinovská láska nad příklonem k Západu, který je v sociální bublině ultranacionalistů považovaný za semeniště všeho špatného, zejména protislovanského.

Alena Vitásková si plně uvědomuje to, co řekl postarší muž ve svém tak trošku antisemitsko – konspiračním dotazu. Koneckonců je blízko v názorové linii nahnědlých myšlenek Soros, jehož bývalá předsedkyně ERÚ použije na začátku své odpovědi. V tento okamžik nepotřebujete opravdu nic dalšího, než tento jediný dotaz s jedinou odpovědí, protože přesně tento okamžik je stěžejním názorovým tíhnutím ženy ve své kanceláři spolupracující se samozvanou konzulkyní mezinárodně neexistujícího Donbasu.

Adam B. Bartoš se určitě tetelil blahem, když zaregistroval dotaz s odpovědí. V pozvané ženštině tkví potenciál, který je možné v případě potřeby ideově použít, pokud to bude třeba.

Ale co…stejně v obyčejném vánočním přání v mottu “musíme odpouštět svým nepřátelům, až když se bezpečně houpají na oprátce” dojde na pověstné šibenice, s nimiž se samotný Bartoš kdysi “producíroval” na jedné z demonstrací.


Zdroj: videoscreenshot z online přenosu Raptor TV

Vitásková v přání ihned záhy vyjmenovává osoby, kterým je určené…mezi “vyvolenými je i Sobotka,jehož by leckterý fanoušek Národní demokracie a prokremelských citů velice rád spatřil houpat se na konopném lanu…. čtyřicet devět přání tak symbolizuje 49 oprátek…skutečně je to nechutné. S tím nemůže žádný demokrat souhlasit. Přečtení podivného textu vyvolalo v sálku dlouhý potlesk podkreslený samotným vystupováním ženštiny tak blízce souznící s tamtamy zpátečnických manýrů, mezi které například patří zbavení nezávislosti soudců.

Co jiného si myslet o výzvě Institutu Aleny Vitáskové zbavující soudce doživotní soudnické praxe, kdy soudce na dobu určitou může účelově rozhodovat podle délky mandátu a nikoli podle provinění souzeného. Okleštění práv soudnictva i státních zástupců vítají krajně pravicové luhy a háje, a tak se k výzvě svými podpisy přímo na místě besedy připojí Hannigovi Rozumní s Bartošovou Národní demokracií. To je panečku podpora, na kterou může být Vitásková pyšná. A dost možná přibude i podškrábnutí přítomného, ve flanelové košili oděného Černohorského.

Zdroj: screenshot z online videa Raptor TV

Pojem “mlčící většina” používaný snad miliardkrát mezi větami Alenou Vitáskouvou nepřináší nikdy nic hezkého. Většinou se pod tímto označením ukrývají ti, co názorově co do velikosti a obsahu nepatří do žádné většiny. Stoupenci Národní demokracie, extrémisté, konspiracemi obtěžkaní snílci o velkorusku a Československu pod vládou jedné strany většinou nejsou ani omylem.

Sečteno a podtrženo, včerejší sedánka s Vitáskovou byla klasická ukázka vyčpělého radikalismu, kdy host získá popularitu už jenom proto, že zažaluje Českou televizi tak moc vnímané přítomnými za nejhorší zlo na světě.