Jiří Černohorský by rád do Evropského parlamentu, a tak cestičku do Bruselu zkouší vzhledem k exekucím v životě skrze nereálné sliby

Ve dnech 23. – 26. května 2019 se budou konat v České republice v pořadí již čtvrté volby do Evropského parlamentu. Tak jako pokaždé, i tento rok budou mezi kandidáty podivíni bez šance na jakýkoli úspěch.

Někde v rozhlase, novinách, na internetu si přečetli kolik dělá plat europoslance, podívali se na rodinné, osobní účty, uvědomili si, že být eurofobním je pro mnohé kecaly sexy, a tak na Facebooku vznikají nejrůznější prohlášení o tom, jak jeden naivka touží být profi evropským politikem, i když nezná žádný cizí jazyk a evropská politika pro něj znamená nikým nepolíbenou španělskou vesnici.

Jedním takovým tragikomickým oznamovatelem, pokud se podíváte na jeho dluhy, by teoreticky mohl být organizátor demonstrací o čtyřiceti účastnících, palič českého překladu Koránu a křikloun z nedávné demonstrace před budovou České televize Jiří Černohorský, který před několika dny na jednom svém, v současnosti již zablokovaném profilu oznámil virtuálním fanouškům úmysl vstoupit jako bezpartajník se svým kamarádem do klání o europoslanecký post.

Jak úsměvné…až to člověku připomíná hru na blbé a ještě blbější. Na Jiřího Černohorského bylo celkem vypsáno 5 exekucí

Některé vznikly v roce 2009, jiné jsou novějšího charakteru…až si chtě nechtě vzpomenete na otřepané, možná v případě pana Černohorského neexistující klišé o dlužníkovi, který velmi dobře ví, že je v háji, ale neexistující meta politické kariéry by mohla vytrhnout palčivý trn z paty, pokud by se našlo dostatek oveček ochotných podpořit človíčka z internetového videa, popřípadě jedné z nepočetných demošek přenášených kamarády z Raptor TV.

Když to před zhruba dvěma lety nevyšlo s žádostí o milion a volební klání do Parlamentu České republiky neskončilo podle tajných přání, přichází na světlo světa Jiří Černohorský s dalším tahákem. Do unijního parlamentu nechce podle svých slov kvůli nějakým funkcím, nebo ochotě něco rozhodovat.. Rozhodl se dvě třetiny svého europoslaneckého platu rozdat v sociálních projektech potřebným.

V jednom z dalších veřejně přístupných videí dokonce Jiří Černohorský říká, že by kromě sociálních projektů financoval logistiku budoucí politické strany, se kterou by v roce 2021 chtěl jít do parlamentních voleb.

Jak dojemné a zároveň zábavné pro někoho, kdo v parlamentních volbách na kandidátce zemanovců získal jen 33 hlasů…určitě ani jedno oko nezůstane suchým po zhlédnutí předvolebních slibů…tomu neodolá nejeden srdcař tak dojemně se rozepisující v ultranacionalistických skupinách o vyhánění uprchlíků, nebo nebezpečném islámu. Snad se na video nekoukal exekutor, protože by z toho všeho dostal bolehlav, v nejhorším mrtvičku, i když zákon na takové případy pamatuje a europoslanecký plat, bude-li nějaký, skončí zcela správně pod kuratelou splácení, takže ve výsledku sliby skončí tak, jak se předpokládalo.

Křikloun z ulice soucítí na svém dnes již neexistujícím facebookovém profilu v současnosti s odsouzeným antisemitou Adamem B. Bartošem

a nově od 6. července 2018 dluží celkem 10 450 korun, zatímco za pomocí spolku Čest, Svoboda, Respekt pořádá za finance z transparentního spolkového účtu nejrůznější besedy, setkání, demonstrace….

Hradí z něj cestovné jednotlivým účastníkům přípravy, tedy dokonce i sobě, protože ježdění autem, sem a tam něco stojí a ultranacionální choutky krystalizující zejména na sociálních sítích je nutné hradit nikoli ze soukromých, ale spolkových účtů, když i tak se na FIO bance sejde pár šušňů…jo, kde byly představy o 400 korunách za členství a sny o spolku s mnoha tisíci zájemci…když i to spolkové sídlo zůstává za necelé tři tisíce ročně na virtuální adrese obchodní společnosti Jake & James

Jak transparentní a přehledné…tak až budete chtít navštívit sídlo spolku, můžete začít křičet do oken domu, kde virtuálně sídlí na 1 386 právnických osob.

Od ledna 2018 do ledna 2019 se na účtě spolku Čest, Svoboda, Respekt sešlo na 117 582,50 Kč, ale výdaje v ročním úhrnu představují částku 118 505 Kč, což zcela jasně a neklamně signalizuje, že se spolková pokladna na transparentním účtě v ročním úhrnu pohybuje v mínusových položkách, konkrétně částkou 992,50 Kč, ale konkrétně k 9. lednu 2019 je na účtě plusová částka 4 414,50 Kč.

Jak se tohle líbí exekutorům? Muž s podmínkou v trestním rejstříku za údajné prohřešky z mládí míval, jak již bylo v článku řečeno, problémy s hrazením závazků. Viz exekuce z 26. listopadu 2015, kdy zmiňovaný muž dlužil 118 155,21 Kč.

Nebo také ta z 25. července 2016 kdy se věřitelé domáhali částky 64 000 Kč.

Stejně je to vtipné. Člověk, který ještě nedávno věřil v hoax o tom, jak Unie hodlá Čechům zrušit eřko chce znovu do evropského parlamentu. Jakoby kampaň bude možná zahájena, salva facebookových příspěvků bude napsána…

aby zcela zaslouženě rasista původem z moravského Brna dopadl i se svým imaginárním přítelem, nejspíš Zdeňkem Chytrou poražen pouze s několika málo hlasy, vedle kterých choutky po 80 000 vhozených volebních lístcích pro Černohorského zůstanou pasé i trapnými představami fobika doufajícího v nereálný výsledek.