Islamofobka Volfová nabízí do eurovoleb Humla, zatímco před třemi lety působila ve firmě na čerpání eurodotací

Jana Volfová a její Česká suverenita jsou tragikomickou připomínkou, jak ubohou a neskutečně trapnou dokáže ta ideově nahnědlá politická scéna být. Kromě rasistických narážek na romské spoluobčany z klávesnice zmiňované ženštiny se setkáte v rámci České suverenity nejen s islamofobií, ale také s dalšími nenávistnými postoji vůči Evropské unii.

Obšírnější postava sice může být dobrou volbou k blokaci hraničních přechodů, ale vlastní minulost se hravě stane úsměvným doplňkem nadcházejících voleb do Evropského parlamentu, i když současným tahákem za místem v Bruselu není nikdo jiný, než xenofobně naladěný Stanislav Huml.

Bývalý socan je pověstný svými ideově nahnědlými příspěvky, a tak není velkým překvapením, že se “tatík” s fajfkou u rtů stává dalším doplňkem neúspěšných, pro které v minulých eurovolbách hlasovalo 2 089 voličů. Možná, že dvojice překvapí a po zahalení v černém suknu přijdou další trapnomagické momentky v křižáckém outfitu prokřesťanských bojovníků, jakýchsi novodobých blanických rytířů, které musí povinně volit každý čecháček s frustracemi na srdci.

Po ochotě zneužít děti k náboženské nenávisti v rámci předvolebního videoklipu je možné opravdu úplně všechno. Zdatnější pamětníci si možná vzpomenou na období Bloku proti islámu, jemuž předsedal Martin Konvička, místopředsedkyni vytvářela v článku zmiňovaná Jana Volfová, která sice v rámci nepolitického subjektu horovala za všechno protiunijní, ale zároveň s mluvčím před okamžikem jmenovaného subjektu figurovala v obchodní společnosti Agentura Regio zprostředkovávající od 8. září 2004 do 16. ledna 2015 čerpání dotací z unijních fondů.

Zdroj: https://rejstrik-firem.kurzy.cz/rejstrik-firem/DO-27179702-agentura-regio-sro/#id_sekce_osoba

Jana Volfová v Agentuře Regio figurovala od 8. září 2004 do 30. ledna 2016. Tedy zapřísáhlá odpůrkyně bruselské politiky na veřejnosti formou sociálních sítí a nejrůznějších mediálních výstupů označovala Unii za něco strašného, zatímco se svou přítomností neměla problém pomáhat jiným zájemcům o evropské dotace, které předseda Bloku proti islámu označoval za černou díru a nástroj k tunelování.


Zdroj: https://rejstrik-firem.kurzy.cz/rejstrik-firem/DO-27179702-agentura-regio-sro/#id_sekce_osoba

Pokrytectví bývá častokrát nedílnou součástí české radikální politické scény. A na této životní etudě Jany Volfové je nakrásno vidět, že občas to prostorově výraznější žena z nejrůznějších setkání xenofobů nemá k pokrytectví příliš daleko. V současnosti Jana Volfová působí v zapsaném spolku Fortess Europe, Nadačním fondu Růže, nebo Společenství vlastníků jednotek U Průhonu 1201/23. Informace o hospodaření zapsaného spolku nejsou v elektronické verzi dostupné. K dispozici jsou jenom stanovy se zápisy ustanovující schůze.

Ale co, nakonec stejně Jana Volfová skrze facebookový příspěvek ostatním xenofobům udělá radost tím, když oznámí, že premiér Babiš souhlasem s paktem o uprchlících zaprodal národ za dotace. O nich přeci musí dotyčná paní něco vědět, když dlouhá léta fungovala v předsednictvu firmy radící a pomáhající ostatním k zisku zmiňovaných dotací.

4. ledna 2019 Česká suverenita tiskovou konferencí otevírá svůj sekretariát, tak kdo by se staral o nějaké “formality”, když v blízkém období přichází do cesty další předem prohrané zápolení o něco, v čem partaj nikdy nepřekročila stanovenou hranici k získání potřebného mandátu. V rukávu jsou David Rath, nově Stanislav Huml a jako bonus bude k mání David Štěpán. Možná se návštěvníci stranického potlachu konečně dozví, proč Česká suverenita nedodala včas úřadům finanční zprávu o hospodaření. Ostatně, tu Česká suverenita nedodala ani k 3. lednu 2019.

Zdroj: https://zpravy.udhpsh.cz/zpravy/vfz2018

Tam, kde straší neexistující islamizací Evropy, tam skutečně zřejmě není možné očekávat dodržování minimálních pravidel zabývajících se činností politických stran a hnutí. Údajně do České suverenity přišlo za listopad 2018 sedmdesát nových členů…pokud je to pravda, potom je úsměvné, když Jana Volfová o pokutě 15 000 korun za nedodání finanční zprávy hovoří jako o likvidační pokutě, kterou nakonec uhradila.

Jestlipak “projekt islamofobky” bude mít podobné problémy také po 1. dubnu 2019, kdy politické strany s hnutími musejí dodat finanční zprávy o hospodaření Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí…možná i nyní za několik měsíců se dočkáme podobného scénáře.

Česká suverenita je dalším nicotným ultranacionálním šmukem bez jakékoli naděje oslovit větší počet zájemců. Ale i tak je zábavné, když se pokouší získat víc hlasů s lidmi jako je Huml, nebo Rath.