Chytrovy výmysly a manipulace o Istanbulské úmluvě koneckonců patří na dezinformační web Infowars

Zdeněk Chytra – ten človíček pracující, žijící v Německu a zároveň mající blízko k německé ultranacionální a vysoce xenofobní Alternativě pro Německo má nový fetiš, se kterým se snaží prorazit mezi domácí radikální scénou. Je jím tzv. Istanbulská úmluva, kterou se snaží za pomoci nejrůznějších hoaxů, lží a polopravd dehonestovat v očích veřejnosti.

Svým způsobem je to tragikomická podívaná, kdy sparinpartner Černohorský vydává na svém profilu zděšené příspěvky o tom, co Chytra prý zjistil,

aby následně Chytra s Hladíkovou, tou ženštinou nedávno virtuálně plačící nad úmrtím expředsedy Vlastenecké fronty, oznamoval na videu své plány a odhodlání s Istanbulskou smlouvou, protože poblíž existuje radikálova nenávist k odlišným sexuálním orientacím, nebo vymyšleným ideozákazům oslovovat diváky dámy a pánové.

Pronikat do české, poměrně rozdrobené extrémistické scény je možné mnoha způsoby. Pokud si vyberete takzvaně jednotné téma – mezinárodní dokument – sexuální menšiny – pověsti o třetích pohlavích – potom je vyšší předpoklad, že si vás někdo z hnědorudých luhů a hájů všimne, protože z prstu vycucanými báchorkami o dvanáctiletém dítěti toužícím být opačným pohlavím a nemožnosti rodičů zasahovat do takových rozhodnutí, protože učitelé nemají povinnost rodiče informovat o zájmu dítěte nechat se operovat, nebo podstoupit hormonální léčbu získávají extrémisté další ideodůvod,

Videoscreenshot z live streamu Chytry

proč podpořit Chytru možná skrytě přemítajícího o politické kandidatuře po boku Černohorského do Evropského parlamentu…logicky vzato, kdo jiný by mohl být tím tajemným Černohorského kamarádem rozhodnutým spolukandidovat, že?

Zacílené diváctvo pravdivost, nepravdivost jednotlivých vyprávění nerozlišuje. Potřebuje něco, pod čím by se dalo komentovat a něco, kvůli čemu je správné nenávidět Brusel, OSN a třeba trošičku uvěřit na příběhy o celosvětové nadvládě Židů usilujících o zkázu lidstva.

A že někteří fobici tímto směrem uvažují bylo nakrásno vidět například na besedě organizované Národní demokracií, kde byl Černohorský přítomný a kde jeden z hostů vyprávěl lži o vyvraždění 90 procent lidstva sionisticko-anglosaskými elitami.

Obývákové studio Zdeňka Chytry se proměňuje, zelené pozadí nahrazuje dříve v homevideích viditelný švabach Chytrova berlínského bytu a do éteru putují nesmysly, u kterých soudně přemýšlející člověk neví, jestli se smát, nebo začít plakat. Internet spojuje lidi, pomáhá být si bližšími, ale také poskytuje xenofobům prostor k hromadnému rozšiřování výmyslů, které ještě v devadesátých letech dvacátého století museli fobici pokoutně rozmnožovat v nevalné kvalitě pod stolem rozdávaných a umaštěných paspírech…

Pokud řeknete, že Istanbulská úmluva diskriminuje rodiče a ještě k tomu dodáte, že indoktrinuje předškoláky, máte vytvořený click-bait vábící široké okolí fobiků rozčilujících se nad stránkami v učebnicích, kde zazní zmínka o Romech, odlišné sexuální orientaci, nebo, nedej bože, několik vět o islámu.

Chytrova videa, jejichž další vydání budou následovat, připomínají generátor všech možných hoaxů, se kterými se můžete u Istanbulské smlouvy na internetu setkat.

Odhodlaní obhájci práv žen, na sociálních sítích se běžně vyjadřující s nenávistí na klávesnici o zahalených muslimkách, zažívají doslova zděšení z toho, že v Istanbulské úmluvě jsou diskriminovaní muži ve věci násilí na ženách. Je to úsměvné, ale Zdeněk Chytra roztřesené radikály v takových úvahách drží jako klíště přisáté na tříslech nebožáka.

Istanbulská úmluva je podle kecala z videa čistě ideologickým projektem a přesně tak je publiku extrémistou kdysi promlouvajícím v sídle Vandasovy DSSS prezentována. Hlavně před obrýlencem z Berlína nezmiňujte, že “Murad hraje princeznu, Alex má dvě matky a Sofie se teď jmenuje Ben”, protože tento příběh představuje pro ultranacionály peklo na Zemi sesílající xenofobův mačochismus s rozdělením světa skládajícího se z matky u plotny a tatínka v továrně do věčných lovišť.

Výchova k toleranci je pro extrémistu nežádoucí, protože se smyslem pro různorodost přichází lidé jako Chytra a spol o vítr z plachet a jakékoli úmysly o rozesílání tzv. rozborů Istanbulské úmluvy poslancům, senátorům, Zemanovi i Babišovi by byly pasé.


Videoscreenshot z live streamu Chytry

Zdeněk Chytra hodlá natočené přímáky využít k propagaci třeba na stránkách spolku Čest, Svoboda, Respekt, v němž působí a zároveň lži s polopravdami a neskutečnými báchorkami o Istanbulské úmluvě půjdou na konspirační, prokremelsky laděný a hoaxy nadutý web Infowars, který nejspíš tvůrci vytváří, protože “zprávičky” jmenovaného média přinášející hoaxy z nejrůznějších míst internetu byly dostupné jen na Facebooku a twitteru…

O nekvalitách české verze amerického konspiračního projektu hovoří např twitterový účet české verze Infowars…před hodinou tam čtenáře informovali o tom, že “Mimozemská rasa USA zabránila v jaderných explozích na Měsíci, uvedl bývalý plukovník USAF… “

Web AC24.cz je stejně důvěryhodným zdrojem jako web spolku Čest, Svoboda, Respekt…potom skutečně na Infowars Chytrovy výmysly o Istanbulské úmluvě patří, protože jsou stejně věrohodné jako povídačky AC24.cz o mimozemské rase.

Každý má svůj sen. Někdo Hamáčka, jiní něco jiného…ale když Soukupova telka Barrandov TV nevychází, musí stačit český klon Infowars.


Videoscreenshot z live streamu Chytry

Před volbami do Evropského parlamentu se hodí jakákoli propagace bez ohledu na její kvality. A určitý typ propagačních snah mohou plnit koneckonců v článku zmínění fobickými postoji obdarovaní rodičové s hysterickými záchvaty nad stránkami učebnic, kde je jen kousek textu o jakékoli toleranci. Pravděpodobně i o tyto nezodpovědné lidské duše se klidně Chytrova snaha opře, pokud to bude potřeba. i když takových jedinců bude minimum, protože i na tyto lidi je cílena dezinformační akce vůči Istanbulské úmluvě.

Alternativa volá, besedy se chystají v komorním duchu o nejvýš dvaceti zájemcích, ve Svobodném vysílači si několik ani ne desítek lidí možná poslechne Chytrovy ideokonstrukce o Istanbulské úmluvě a k tomu všemu zase přijde do únorových dnů čas na tisk letáků jako tomu bylo u globálních paktů….je to opravdu neskutečně směšné, zábavné…z účtu spolku Čest, Svoboda, Respekt na tyto účely určitě budou vybrané nějaké finance, nacionálové si podají ruce a poklepou na ramena, jak skvělými byli…


Videoscreenshot z live streamu Chytry

Ale co, jeden z diváků má, jak píše, kontakt na zpravodaje ratifikace Istanbulské úmluvy z ANO, tak si alespoň Chytra může hrát na důležitého ve věci zabránění ratifikace, i když tvrdí, že Babiš bude mít díky Istanbulské úmluvě byznys, protože lidé budou jezdit do reprodukčních klinik…jako kdyby zisky reprodukčních institucí byly závislé na ratifikaci dokumentu, o němž nemá většina fobiků v opravdovém znění ani potuchy.

Ale třeba přesně o takové senzační zprávičky budou mít v Infowars zájem. Rádi to zveřejní…takže pozor na sňatky homosexuálů…homofobní báchorky zaberou u většiny internetových křiklounů pyšnících se cedulkou “Bílý heterosexuální muž”.


Videoscreenshot z live streamu Chytry

Ve zkratce řečeno, hoaxy s polopravdami o Istanbulské úmluvě přinášejí v teoretické rovině možnosti oslovit velkou skupinu extrémistů, pokud by tito neználkové a frustracemi obdaření lidé měli zájem o popření problematiky týkající se genderu a genderové politiky včetně nejrůznějších zvěstí vykládajících pohádky o tom, jak z češtiny vymizí ženský rod s mužským a zůstane jen neutrální označení…je to stejně úsměvné a zábavné jako v případě nepravd o zakázání písmene Ř z češtiny befelem z Bruselu.

Inu, směšná videa se natáčí, nepravdy kralují a podivíni jako diváci na internetu zůstávají, aby následně ve světě reality Zdeňku Chytrovi, Radce Hladíkové a Jiřímu Černohorskému zbyly oči pro pláč při pohledu na počet zájemců během jednotlivých demonstrací, kde se neustále objevuje notoricky známá eskadra s Dominikem Bastlem v blízkosti.

Uječenci křičí, dvě stovky sledují přímáky, 20 lidí demonstruje a nakonec zbude fobikům k útěše jenom vylhaná zprávička z prokremelských dezinformačních webů…není náhodou ten fobikův svět smutný?