Nepoukazuj na to, že na demonstracích jsou děti, jinak o tobě napíšu články, že tvojí mamince nebudou stačit sádroví trpaslíci

Populistickým žvanilům ze sociálních sítí se zřejmě nelíbil článek o demonstraci z 22. prosince 2018, kdy se miniskupinka parodující francouzské Žluté vesty rozhodla pochodovat Prahou a následně pořvávat před Českou televizí.

Nechutné divadélko přilákalo sotva několik desítek duší, sedánky před dvěma měsíci v prostorách Dělnické strany sociální spravedlností s Kalinovským za zády nepřinesly kýžený efekt, atmosféra ze vzpomínané pseudodemošky nebyla zrovna ukázková nejen díky pořvávajícímu jedinci, a tak neskutečně vadí, pokud v článku poukážete na přítomnost dítěte na místě, kde by třeba z výchovných důvodů nemělo být.

Nesdělíte jméno dotyčné, začerníte její obličej a zcela demokraticky se pouze pozastavíte v obecné rovině nad případem, který by měla možná řešit sociálka, protože ani pseudovlastenci nemají právo morálně, mravně a vůbec výchovně ohrožovat dítě, které na akci zůstává spíše obětí rodičů, zákonných opatrovatelů než človíčkem jdoucím dobrovolně dělat roští ukřičenci s exekucemi v životním příběhu.

Je skutečně nechutné, aby se děti nacházely na místě, kde se pohybují sprosté, rasistické a xenofobní výrazy…to asi tvůrcům a rozšiřovatelům nejrůznějších hoaxů nevadí, protože například takový Zdeněk Chytra nelenil a skrze messenger poslal takové to maličkaté vyhrožováníčko o zahradních trpaslících a ochoty psát články o Jiřím Hrebenarovi, pokud tento člověk bude nadále upozorňovat na přítomnost nedospělců na shromážděních radikálů.

No, směle do toho. Článků není nikdy dost a milovník tvorby domácích videí a nejrůznějších z prstu vycucaných příspěvků například o tom, jak Istanbulská úmluva bude ochraňovat pedofily, ve jménu xenofobovy svobody diktuje co má a nemá být obsahem článků…to je neskutečně zábavné. A kde bude Zdeněk Chytra sepisovat své výmysly? Na facebookovém profilu, ve skupinách milovníků teorií o chemtrails, nebo na stránkách Černohorského spolku?

Chytrův projekt plný nepravd a proradikálních názorů – Welcome to Reality – Freedom for Europe – má totiž problémy. Nefunguje mu web, s překlepem v textu odkazuje na dnes již neexistující a Facebookem zrušené stránky….

Rozšiřovat nenávist je složitý úkol, pokud porušujete pravidla…pak opravdu nezbývá, než lidem sepisovat trapnomagické pseudovyhrůžky o článcích, nejspíš s nepravdivým obsahem typu jedna bába povídala. I tím Zdeněk Chytra ukazuje, jak trapným béčkařem je. Nevyžádanou zprávou pobavil a zároveň ukázal, že na víc nemá, což je viditelné nejen z demonstrací, ale také nejrůznějších Chytrových výstupech na sociálních sítích.