Lidé jako Milan Kubinec jsou jasným důkazem toho, že fobici kolem Jovanoviče nejsou vlastenci

Internet je plný rádoby vlastenců holdujících Putinově nadvládě i nejrůznějším poučkám trapného rasismu. Ve světě nul a jedniček jinak neúspěšný človíček vypisuje do éteru své nenávisti, rozšiřuje hoaxy a pro zlepšení nálady odpůrcům radikalismu adresuje hloupoučké vzkazky v domnění, že se stejně nic neděje, když vyhrožujete skrze klávesnici. 

Jedno slovo dá další a třeba takový Milan Kubinec z Prahy, známý vyznavač hlášek “osobně se rád zúčastním čistek těchto opic

Zdroj: Facebook

si připadá dokonale silným, i když by pravděpodobně nikdy do osobního střetu nešel, protože na to jednoduše po fyzické a duševní stránce nemá. Inu, klávesnice skousne téměř všechno. Dokonce i nedospělé chvástání společně s rasistickými výkřiky do tmy, o které by si nikdo slušný neopřel ani kolo v potemnělé ulici.

Milan Kubinec byl několikrát jako divák v pořadech Jaromíra Soukupa na TV Barrandov…užíval si za Kopalem absurdního představení, aby například 26. října 2018 “hrdinně” během protestování proti Angele Merkelové promluvil do kamer televize Nova. Dominik Bastl vše zaznamenal, vložil na amerikánský videoportál, a tak nejedinečný zjev ultranacionálních luhů a hájů je k mání prakticky komukoli, kdo o to projeví zájem.

Zdroj: screenshot z videa https://www.youtube.com/watch?v=KJYOOGJ4Kfo

Černá mikinka s bílými nápisy vyvolala v čecháčkovských kruzích chvilkovou popularitu, kterou se pokouší na sociálních sítích dohnat fotkami se samopalem vz. 58, které sem tam vkládá do komentářů svých přátel, nebo v diskusi s názorovými oponenty.

Zdroj: Facebook

Bylo by zajímavé, kdyby úřady skutečně zjistily,  jestli tento rasista a fobik má na zobrazovaný kvér povolení, nebo zda se jedná o aursoftovou flintičku, se kterými se podobné existence velmi rády chlubí. Milan Kubinec se aktivně účastní akcí nejrůznějších extrémistů a k mání je také podpora krajně pravicového a vysoce nenávistného politického hnutí SPD Tomia Okamury. “Odhodlaný” Čechojaponec svou politikou láká podobné zjevy a dopřává jim skrze nejrůznější homevidea ujištění, že být rasistou, xenofobem a rádoby radikálem je vlastenecké a naprosto v pořádku, protože každý má právo na svobodu projevu a rasisticko-ultranacionalisltické žvásty útočící na všechny s jiným vyznáním nebo barvou pleti jsou nutnou obranou před genocidou slovanské kultury.

Milan Kubinec se 12. září 2018 přidal k týmu Jovanovičovy Raptor TV. Panečku, jaké to překvapení. Prokremelští fobici natáčející nejrůznější setkání rasistů a radikálů získali další podporu. To se to ten kruh hezky uzavírá.

Kdyby na to přišlo, Milánek z Prahy by možná ideovým odpůrcům ordinoval jednu jedinou léčbu v podobě kulek nahraných na svůj profil někdy v průběhu roku 2016.

Zdroj: Facebook

 

Snad jen ta čeština kulhá jako postřelený vojáček v poli. Ale takové ty pseudovlastenecké luhy a háje bývají. Nespokojenost se sebou samým si hledá úhybné manévry a virtuální mávání zbraněmi, jakoby fyzickou likvidací bývá velmi často dávají autorům podobných příspěvků možnost zapomenout na svou zatracenost. Ostatně od člověka hltajícího konspirační Aeronet a označujícího zahaleného člověka sprostými nadávkami není možné očekávat vůbec nic.

Zdroj: Facebook

Přesně takoví lidé jako Milan Kubinec ukazují, že s vlastenectvím nemají nic společného. Tedy s tím českým rozhodně ne.

Zdroj: Facebook