Lednický minaret Lukáše Doru štve a míšení ras je podle něj pořádným svinstvem

Lukáš Dora je typickým představitelem hloupoučkého a radikálního politického hnutí, kde lednický minaret nepředstavuje nic jiného, než jednu z mystických znamení islamizace, se kterou se fobici na partajní soupisce rozhodli bojovat. Minaret politika štve a půlka kandidátů Svobody a přímé demokracie by ho hned shodila i přesto, že je památka na seznamu UNESCO.

Zdroj: https://www.denik.cz/regiony/minaret-v-lednici-me-stve-napsal-novy-mistostarosta-za-spd-pak-slova-mirnil-20181107.html

S vrcholnými představiteli Okamurova SPD se i ty nejstupidnější představy stávají realitou, kdy se člověk musí štípnout do ruky, aby se ujistil, že nespí a předváděné divadélko trapností není výtvorem bláznivých myšlenek pohrávajících si jen tak z nudy s divadlem na absurdno. S pokřikem “Mešity u nás nechceme” je možné očekávat prakticky cokoli. Napodobitelé staré známé nenávisti, zaměřené před mnoha desetiletími hlavně na židovské spoluobčany, pokračují nahražením Žida za muslima v tažení za odpornostmi nejrůznějších ražení, protože si někdo troufnul věřit v něco jiného, než v co propadli radikálové z krajní pravice.

Lukáš Dora je neuvolněným místostarostou na Břeclavsku. Ve svém regionu má lednický minaret z konce 18. a začátku 19. století. Maurský styl nedělá představitelům SPD dobře na duši, protože islamofobové jdou stále stejným směrem za vytyčeným cílem, ve jménu kterého jsou jídla s halal štítkem nebezpečným uhranutím, jemuž je nutné se obloukem za přeříkávání kouzelných manter vyhnout, protože podobně jako chemtrails dokáží vlny vystupující z čárových kódů ovlivnit mysl každého nevlastence v okolí.

Zdroj: Google

Kdyby Alois I. z Lichtenštejna na místě postavil mešitu, už by možná představitelé SPD podobně jako nacisté šikovali úderné oddíly na zbourání starodávné stavby, za kterou přichází mnoho turistů i zájemců o skvosty architektury. Ale protože v lednicko-valdštějnském areálu stojí pouze minaret s půlměsícem navrchu a točitými schody uvnitř, sociální sítě zažívají výkřiky nevzdělanosti, až se člověk musí sám před sebou stydět, koho si to voliči v Lednici a okolí zvolili.

Facebookový profil Lukáše Dory je doslova k pláči. Pan zastupitel předvádí ve virtuálním prostředí ošklivé divadlo, kdy použití vojáků na migranty a uprchlíky je něco naprosto normálního

Zdroj: Facebook

a prokremelské, totálně vylhané webíky představují hlavní zdroj informací, podle kterých uprchlíci dostávají speciální kreditní karty…kdyby někdo chtěl tvrdit opak, je na konci větné skladby k mání dovětek o tom, že to může být fáma. Ale kdo by si tím lámal hlavu, když protievropský etos je tak nádherně sestaven k okamžitému použití.

Zdroj: Facebook

Někteří ledničtí voliči s xenofobními myšlenkami považující rasisty za hrdiny národního vlastenčení budou radostí bez sebe, že novopečený místostarosta stojí za kriminálníkem a rasistou ze Spojeného království. Přesně takoví lidé jsou Dorou považováni za ty, kteří by mohli veřejnosti otevřít oči. Inu, proč ne. Sdílením příspěvku Žarka Jovanoviče místní zastupitel ukazuje, že mu prokremelská lobby není cizí a krajní pravice z cizákova jakbysmet.

Zdroj: Facebook

Možná, že Lukáš Dora na zastupitelstvu zazpívá nějaký ten šlágr od Ortela, aby to kolegům rychle ubíhalo. Pokleslost českého politického systému je nejvíce viditelná u radikálních počinů, kdy čecháčkovství rozkvétá, zatímco cit pro demokracii, lidská práva a hodnotu lidství upadá na nejposlednější místečko, protože konspirace s nesmysly dostávají přednost.

Zdroj: Facebook

Tohle opravdu není naše krev…ale dost možná chtěl Lukáš Dora neotřele své sympatizanty upozornit na to, komu patří politikova tekutina v žilách a tepnách. Až člověka napadá, jak by se lednický místostarosta choval v období druhé, nebo první republiky. Když dnes dává přednost islamofobii a trapným výpotkům radikálů, dal by se na tehdy módní antisemitismus?

Zdroj: Facebook

Pomyslnou třešničkou na Dorově dortíku je nasdílený odkaz o tom, jak míšení ras představuje genocidu evropských národů, ke které podle politikově komentu nedojde, protože EU zanikne.

Zdroj: Facebook

Tady možná není od věci připomenout, že američtí supremacisté známí především z antisemitsky a islamofobně laděných trestných činů zvěrstva páchají zejména v přesvědčení, že míšení ras je nepřípustné a příchod migrantů, uprchlíků znamená genocidu většinové společnosti. Zvěsti o genocidách způsobených míšením ras jsou velmi oblíbené zejména u českých neofašistů, prokremelských fanatiků a dalších vyznavačů ultranacionálních směrů. Tím ovšem nikdo nechce naznačovat, že by pan místostarosta Lednice byl neofašistou, ale islamofobem je stoprocentním.

Prezident Zeman bude mít určitě velkou radost z takového příznivce.

Zdroj: Facebook