Místo demonstrace proti Merkelové útočili fobici v přímém přenosu na Jana Cempera

Krajně pravicové luhy a háje rozprostírající se v malém počtu kolem Hladíkové, Chytry, Černohorského a Jovanoviče jsou neskonale tragikomicky úsměvné. Včera demonstrovali milovníci nedemokracií proti Macronovi tak, že z dálky do průjezdu vykřikovali sprostá slova, ukázali svůj cit pro homofobii, aby mezi tím vším na konci zazněla z pozadí radikálů a milovníků hoaxů věta “já mám hlad“.

28. října chtějí ti stejní s nadějemi na duši znásilnit památečný den dalšími kreacemi trapností, koproláliemi a rasisty pozvanými ze zahraničí. Hejty na globální pakty nevycházejí, i když tisk jednotlivých rádoby letáčků stojí šest tisíc korun…poštou se výmysly zašlou zájemcům, vznikne nějaká ta fotečka s kriminálníkem a rasistou Tommy Robinsonem jako originální pozvánka na slezinu rudohnědých Na Můstku…

Možná tomu všemu dá na sociálních sítích lajky pár virtuálních nadšenců, ale v realitě jsou milovníci kremelského koloritu a báchorek o nadvládě bílého muže a pošpiněného křesťanství dokonale sami jen s dvaceti, třiceti nadšenci…už z projevu dotyčných je patrné, o jaké šašky se jedná.

Nevlastenci by rádi patřili mezi špičky krajní pravice v Česku, ale nějak se jim to nedaří. Včerejšek ukázal, jak směšnými a neschopnými ti čecháčkovští fobici jsou. Neúspěšně “demonstrovali” v komorním počtu proti Macronovi, nyní demonstrují se stejně malým osazenstvem proti Merkelové tím, že zase z dálky něco zakřičí, něco zakoktají jakoby novináři do mikrofonu, zopakují na sociálních sítích povídačky o konspiracích, jak novinář ARD obrátil mikrofon, když se začalo hovořit o policejních statistikách, aby následně sled trapností a projevů jájovitosti oslavili v hospůdce na růžku s pivkem v ruce, kde si všichni tak trochu poklepají na ramena, jak velkými hrdiny dnů i nocí zůstali.

Každý si vyfotí každého…natočí se několik videí do soukromých, ale také facebookových archivů jako důkazní materiál o velkém vlastenectví, protože sociální sítě jsou jediným místem, kde se jednotliví exponenti setkání trapností dočkají obdivu a skálopevných uznání, kterých se dušičky mnohdy sžírané osobními bankroty a frustracemi v realitě nedočkají.

I když se jednotlivci rádi pasují na svolavatele a hrdiny nebojící se vyjít na ulici s demonstrací, oficiálně se na svých setkáních tváří před policií jako jedinci, kteří jen tak, každý sám za sebe přijel demonstrovat a celá akce není nikým organizovaná…to je panečku statečnost…deset, dvacet lidí se sešlo…náhodně vedle sebe zrovna, když má přijet Merkelová na Hrad…

Demonstrace proti Merkelové je pojata jako představení do facebookových kamer, kdy jednotlivci vykládají do streamu svá nemoudra, zatímco jakoby čekají nikoli na Godota, ale na německou kancléřku. Když není co nabídnout a rádoby demonstranti nemající s pravým češstvím nic společného by se jinak museli kopat navzájem do zadku, přichází na řadu ideoútoky na lidskoprávního aktivistu a zástupce webu Manipulátoři.cz Jana Cempera. Ten jeho článek o nevlastencích z rudohnědých luhů a hájů musel fobiky pořádně štvát, protože předtím čtvrt hodiny Černohorský v autě básní o Cemperovi, aby následně Chytra a spol prakticky velmi totožnou věc udělali na “demonstraci” proti Merkelové.

Dojemná je také neznalost i vybájenost Zdeňka Chytry, který tragikomicky předstírá, nebo tomu snad i věří, že Alternativa pro Německo(AfD) je pročeská…co jiného by také “česká spojka” AfD měla říkat…přeci nepřizná, že s Hladíkovou “pracuje” pro někoho, kdo chce zrušení Benešových dekretů…to by asi na chystanou demošku nikdo nepřišel.

Ve skutečnosti poslanecký klub AfD v Bundestagu v květnu 2018 v interpelaci o odsunu českých Němců z Československa hovoří jako o genocidě a ptá se německé spolkové vlády na to, zda bude vyhnancům z domoviny navráceno občanství, poskytnuto majetkové odškodnění a právo na návrat. A zároveň se v dotazu spolkových ministrů poslanecký klub AfD dotazuje, co vláda udělá pro zrušení Benešových dekretů.

Ale to se fobikům do krámu nehodí, a tak AfD, jinak spolupracující s neonacistům blízkými lidmi, dostává v Chytrových slovech nástřik velkého bojovníka za samostatnost evropských států…jak dojemné. Podle Zeit.de poslanec AfD Bystroň ve své kanceláři zaměstnával švýcarského krajně pravicového extrémistu Erica Webera, jehož  podle rozhodnutí basilejského soudu z listopadu 2016 můžeme s klidem v srdci označovat za nacistu. Ale to je možná pro Chytru nepodstatný detail.

Na Macrona se křičelo do dlouhého průchodu, při demonstraci proti Merkelové nedošlo ani na to, ale když není co dělat, baví se internetové publikum slovními výpady na Cempera…ale co…stejně všechno jako na demoškách DSSS a Matějného, kterého Černohorský zná, skončí v hospůdce s tuplákem v ruce.