Fobikům to nějak nevyšlo…z průjezdu pokřikovali na domnělou kolonu s Macronem

Krajně pravicoví radikálové jsou tragikomicky zábavní svou historickou a faktografickou neznalostí, kdy raději přijedou na místo příjezdu francouzského prezidenta Macrona, než aby přiznali, že Masarykovo Československo existovalo také díky pomoci a blízkému přátelství s Francií, kterou nyní fobici z obýváků vnímají hlavně díky konspiračním médiím jako nepřítele nenávistné politiky uzavřeného ultranacionalismu požadujícího například potápění lodí i s migranty na palubě.

Z určitého úhlu pohledu bylo dnešní setkání známých tváří tria Hladíková, Chytra, Černohorský úsměvné. Ještě za světla se organizátoři demonstrace shromáždili před zábranami, aby se letmo zeptali přítomných policistů, zda skutečně na tomto místě bude přivítání Macrona.

Zdroj: screenshot z online videa https://www.facebook.com/jana.hruskova.980315/videos/295556771288769/

Hladíková přivolala své kluky, zatímco Jana Hrušková pokračovala s jakoby francouzským tónem v hlase v přímém přenosu, aby následující minuty na sociálních sítích svým fanouškům a virtuálním přátelům ukázala, jak dokonale umí zesměšnit Francouze, které si osudový den 26. října 2018 radikálové vzali na paškál. Pravidelný divák setkání fobiků v několika lidech nespatřil páteční odpoledne nic jiného, než stále se dokola opakující stejné tváře trapnosti zaprodávající se svou vlastní přítomností mnoha nenávistným myšlenkám od napodobování antisemitismu, až po ochotu zúčastnit se na demonstraci lidí známých z blízkosti neonacistických kruhů.

Černohorský přátelsky vykládá s rasisty a extrémisty, zatímco kolega s tikem v očích mrká, jako kdyby toužil s pomocí morseovky sdělit divákům a kolemjdoucím nějakou podprahovou zprávu o tom, aby se všichni na demonstrování vykašlali, když na Hradě přebývá hrdina rudohnědých stok Miloš Zeman.

Zdroj: screenshot z online videa https://www.facebook.com/jana.hruskova.980315/videos/295556771288769/

Odznáček s mapkou Československa opravdu z nikoho vlastence neudělá. Dokonce ani ne konspirační teorie o tom, jak se policie bojí přítomných tragikomiků dopředu duševně se srovnávajících se s nízkým počtem budoucí demonstrace Na Můstku. Fobici čekají, čekají, až jim dochází trpělivost a přemýšlí o tom, že by mohli odejít, protože se v jednoduché mysli frustrovaných dušiček Macron “bojí o svou p*del. Zase jednou těm vyvolávačům hoaxů něco nevyšlo, což se dalo předpokládat.

Tady skutečně “kreténem” bude někdo jiný, než ten muž z mluvy ukřičence se zkušenostmi s exekucemi…

Alespoň je na takových reakcích vidět úroveň samozvaných vlastenců. Dojemné je také to, jak si tito lidé mezi sebou vyprávějí hoaxy a nepravdivá tvrzení, kterým snad sami věří. Inu, i takoví bývají nadšenci Alternativy pro Německo…ztraceni a osamoceni na nádvoří, pokračují rudohnědí radikálové v hledání správného místa, kterým by mohl nejvyšší ústavní představitel Země galského kohouta projet. Zhruba ani ne desítka společníků Chytry a Černohorského postává v průjezdu, zatímco na projíždějící auta. houkající policisty extrémisté pískají a křičí mimo jiné také “kurvy zasraní, satan, hajzlové”, až se megafonu ujímá ukřičený Černohorský se svou dávkou rasismu, nenávisti a mluvy, za kterou by se nemusel stydět ani opilý muž po dávce dvanácti piv.

Z toho si určitě francouzský prezident ukákl do textilu…extrémisté stojí na začátku průchodu hlídaného policií a vykřikují koprolálie, homofobní a rasismem provoněná rétorika létá vzduchem…tohle skutečně nemá nic společného s vlastenectvím, protože skutečná láska k vlasti není lemována nenávistí k ostatním. Ale to nejspíš těm několika přítomným vůbec nevadí. A pak se divte, že se takovým individuím líbí sprostomluva prezidenta republiky, protože český nejvýše postavený ústavní činitel se chová podobně jako oni samotní.

Shromáždění extrémistů před Pražským hradem bylo přesně takové, jak se předpokládalo. Mohlo se klidně odehrát  ve větším výtahu, protože počet zúčastněných by se dal spočítat na prstech jedné ruky. Přítomní milovníci teorií o uzavřených hranicích se chovali jako stádo hlupáků, což se vzhledem k jejich předchozí rétorice a chování dalo očekávat. Kromě homofobních výroků nechyběla v zásobě nadávek sprostá slova prokládaná urážkami na Francouzskou republiku a Francouze samotné. Prostě a jednoduše řečeno, Hladíková, Chytra s Černohorským opět ukázali, jak to bude vypadat na jejich demonstraci, a to jak do počtu přítomných, tak do kvality jednotlivých přednesů. Bohužel, i takoví pseudovlastenci v Česku žijí, i když někteří z nich pracují a přechodně žijí v cizině.


Videoscreenshoty pocházejí z online dostupného vysílání na adrese: https://www.facebook.com/jana.hruskova.980315/videos/295556771288769/