Čecháčci mohou zůstat v klidu. Skála se zastal praporu s masovým vrahem navrchu

Komunisté z Komunistické strany Čech a Moravy si rádi hrají na ty, co nemají nic společného s minulým režimem a uctíváním masových vrahů vykonávajících zločiny ve jménu rudé hvězdy a zapšklého stalinismu. 

Nepokrokoví by byli rádi vnímáni jako ti lepší, i když vysoce postavení představitelé partaje pravidelně ukazují, že s krví minulosti nemají až zas takové problémy, pokud jde o propagaci nechvalně známých symbolů nesvobody. Za typický příklad by mohl sloužit místopředseda KSČM a častý návštěvník extrémistických demonstrací prokremelského a protizápadního charakteru, Josef Skála.

30. září 2018 v Praze proběhla demonstrace “Přízrak Mnichova se vrací”, na které skutečně nebyla nouze o přízraky minulosti, až si člověk na sociálních sítích lámal hlavu nad tím, co organizátoři názvem mysleli. Jednalo se o přízraky shromážděné na Václavském náměstí, nebo mělo jít o podpultové pohádky o zrádcích a ublíženém Československu?

Komunisté v zájmu marxistického znásilnění historie pokaždé podporovali výklad o spojenecké zradě, aby následně docházelo ke stranickému obdivu Sovětského svazu a bratrské pomoci přicházející z Východu. Proto není divu, že mezi přítomnými  nechyběli mladíci z radikálního Komunistického svazu mládeže, majícího na rudém praporu podobiznu masového vraha Che Guevary.

Není divu, že policie zakročila a chtěla ztotožnit mladíka držícího v ruce zmiňovaný kus hadru v ruce. V ten samý okamžik se ultralevicového nadšence zastal místopředseda KSČM Josef Skála. Co na tom, že bylo 12. října 2006 ministerstvem vnitra vydáno rozhodnutí o rozpuštění Komunistického svazu mládeže pro protizákonnost částí stanov odporujících Ústavě ČR i Listině základních práv a svobod…ultralevičáci u soudů přestáli před osmi lety hrozbu rozpuštění, a tak se funkcionář KSČM zastává nedemokratů, což je vzhledem ke Skálově politické orientaci očekávatelné.

Z události existuje na Youtubu záznam a dokonce i Parlamentní listy celou věc ideově rozmázly…koneckonců i samotný Skála záležitost zvěčnil na svém facebookovém profilu…

Fobik, rasista, islamofob napodobující úškleb antisemitismu, a dokonce i milovník zvěstí o globálních paktech s fanouškem čecháčkovství jdoucímu naproti potřebám Kremlu mohou zůstat v klidu. Stará známá partaj pod trošku pozměněným názvem je skutečně starou a nadále nechvalně známou. Je tu další střípek do příběhu o nedemokratičnosti KSČM, i když partajníci mohou spustit bandurskou o tom, že se Skála jako soukromá fyzická osoba zastával praporu s Che Guevarou navrchu, i když na pódiu řečnili vrcholní představitelé KSČM, jako je například Semelová, nebo Filip. Nikdo z nich se totiž nezděsil a neodsoudil rudé prapory s masovým vrahem rozhlížejícím se z kusu látky po celém Václaváku.

I to samo o sobě cosi vypovídá o KSČM. Che Guevara byl zločincem majícím “na triku” první kubánské popravčí čety a ve výčtu zločinů nechybí ani koncentrační tábory, ve kterých docházelo k odstraňování homosexuálů, disidentů…jakmile zmiňovaný mužík uchvátil moc, pět stovek “nepřátel“ revoluce poslal bez soudu na smrt. Kdyby masové vraždy nebyly zaobaleny do ideologické omáčky, jednalo by se o obyčejné zabíjení jednoho masového vraha nemajícího slitování nad ženami, dětmi, starci, nemocnými, minoritami…Che Guevara byl usmrcen v roce 1967 v Bolivii, kde se pokoušel vést partyzánské hnutí, ke kterému se nepřidal ani jeden bolivijský venkovan. Vrah stovek tisíců lidí a tyran s diktaturními styly chování skončil tak, jak si zasloužil. Zastřelený v chatrči Bolívijcem napojeným na CIA.

Kdyby nebylo filmu Waltera Sallese, nebo hollywoodského trháku Soderbergha adorujícího Che Guevaru, možná by ani nedošlo ke vzniku kultu obdivujícího vraha nevinných. Pro radikální studenty 60. a 70. let dvacátého století se Che stal symbolem revolty, kterým pro některé zůstal až dodnes. Fidelův mýtus o Che Guevarovi je lež, pohádka, fantasmagorie, kterou, jak všichni vidíme, jsou ochotni obhajovat někteří představitelé KSČM.

Když to tyranovi z Kuby nevyšlo v misi v Kongu a Tanzanii, skončil pod falešným jménem v konspirační vile v roce 1966 na pět měsíců v Praze. Komunisté poskytli vrahovi azyl a stejně tak někteří komunisté stejného člověka, respektive symboliku odkazující na něj, obhajují. Na tom je vidět, že se komunisté nezměnili a jsou stále stejní.

Proto není divu, že KSČM oproti minulým komunálním volbám zmizí z kandidátek z 325 obcí. Jen pro představu. V roce 1994 se jednalo o 2 370 obcí, kde KSČM kandidovala, zatímco rok 2018 v komunálních volbách pro KSČM představuje kandidaturu “jen” v 1 075 obcích Česka, Moravy a Slezska.

To je bezesporu skvělá zpráva, protože politická strana jako KSČM do moderní společnosti nepatří a stejné je to s ideály, které tato partaj obhajuje.