Když si Zeman “hraje” na Duceho, je to opravdu nechutné

Miloš Zeman je typickým ruským švábem ohrožujícím zájmy České republiky. Nejprve navštíví nahnědlé extrémisty ze Svobody a přímé demokracie, aby o několik měsíců později podpořil Babiše za pomoci roztodivného projevu v sestavení své vlády, proti které před budovou Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky demonstrovali odpůrci kabinetu opírajícího se o podporu komunistů. 

Rudohnědý patvar pokradmu počítající také s podporou z tábora Tomia Okamury se šikuje, zatímco nejvyšší ústavní představitel státu nemá s celým projektem pražádné potíže. Extrémofilní uskupení nahrává do kapsy Kremlu, a tak je všechno v naprostém pořádku, když o tři dny později stejný prezident republiky z videa pozdraví účastníky 5. celostátního sjezdu SPD, jako kdyby nenávist vyvolávající extrémismus a odpor k základním lidským právům představoval prvotřídní názory zasluhující podporu z nejvyšších míst.

Lidé před Sněmovnou křičeli, demonstrovali a dávali 11. července 2018 najevo svůj nesouhlas, zatímco z Dolní komory vystupující Miloš Zeman ukázal, jak nechutným dokáže být. Sice nemůže pořádně chodit a za ručku ho musí při vystupování z auta držet ochranka, ale přesto všechno bývalý premiér, důchodce z Vysočiny a současný prezident republiky zaťal ručku v pěst a na demonstranty z druhého konce uličky zakřičel : „Bandiera Rossa“.

S takovým přístupem může klidně obyvatel Hradu v Bruselu na přítomné politiky zařvat „Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!“, když už je v takové mentální ráži, protože od rudých marxistů k vyhrnutým vlaječkám s hákovým křížem není daleko. Vytasit vlajky na stožáru a postávat v řadě…to by se dokonale hodilo k rudohnědé tragédii rodící se mezi zákonodárci. Je až nechutné, co všechno se nejen v létě roku 2018 děje.

Na pokojné demonstranty postávající s transparentem „V PRAVDĚ JE SVOBODA“ prezident republiky zaševelí slůvky odkazujícími ke komunistické písni a označení pro italskou rudou komunistickou vlajku. Jak kdosi zpoza kamery dodává, Horáková se musí v hrobě obracet, když hlava demokratického státu majícího neblahé zkušenosti s komunistickým režimem a komunistickými politickými procesy z úst vypustí takové hrůzy.

Popěvek italských komunistů „Bandiera Rossa“ spatřující světlo světa v roce 1908 má mnoho variant a identifikovalo se s ním několik rudohnědých organizací využívajících jednotlivé řádky, ale také celý text s menšími úpravami ke své vlastní slávě. Například takový Benito Mussolini pozměnil začátek pochodového textu z „Compagni avanti alla riscossa“ na „Avanti o popolo, alla riscossa“ a řádek opěvující komunismus „Evviva il communismo e la libertà“ přeměnil na hold socialismu „Evviva il socialismo e la libertà“.

Přesně na takových úpravách je vidět ohavnost, ke které se prezident republiky na Sněmovní 4 přihlásil. Tak by se ani omylem neměl chovat nejvýše postavený politik v zemi. Dal tím najevo, že mu komunismus není cizí, ale to je známé už z dob, kdy Zeman vystupoval na sjezdu KSČM. Hradní variace na Duceho jsou opravdu nechutné, ale s hrubnoucím prostředí politických luhů a hájů se nejspíš dočkáme dalších ještě horších zrůdností.